Mobil

Telegram Kullanıcılarına Müjde! Yanınızdakileri Artık Görebileceksiniz

Telegram Kullanıcılarına Müjde! Yanınızdakileri Artık Görebileceksiniz

Telegram kullananlar, uygulamanın gizlilik odaklı bir yapıya sahip olduğunu çok iyi bilir. Telegram ilk defa bu kuralının dışına çıkarak, yayınlamış olduğu 5.80 versiyonuyla birlikte çeşitli yenilikler getirdi.

Skype gibi mesajlaşma programı olan Telegram, bugün Android ve iOS işletim sistemine ait cihazlar için 5.80 güncellemesini paylaştı. Bu güncellemeyle birlikte uygulama, konum özelliğinizi kullanarak çevrenizdekilerle basit bir şekilde mesaj gönderme gibi çok fazla yenilik getirdi.

Telegram Kullanıcılarına Müjde! Yanınızdakileri Artık Görebileceksiniz

People Nearby Özelliği Geldi

Telegram uygulamasına eklenen People Nearby yani ‘’Yakınındaki Kişiler’’ özelliği ile civarınızdaki diğer Telegram kullanıcılarını bulabileceksiniz. Dilerseniz bu kişilerle telefon numarasına gerek kalmadan, rehbere ekleyebileceğiniz gibi mesajlaşabileceksiniz. Ancak bunun için tek bir şart var. Karşınızdaki kişinin de 5.80 versiyonuna geçmiş olması gerekiyor. Eğer son güncellemeyi yapmamışsa, bu özelliği kullanamayacaksınız.

5.80 güncellemesi ile birlikte gelen bir diğer yenilik ise kurucusu olduğunuz grupları, tüm ayarlamalarıyla başka birisine aktarabileceksiniz. Son olarak ise Telegram’ı iOS işletim sistemine ait cihazlarla kullanan kişiler, Siri Shortcuts desteğine de kavuştu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı