Mobil

Turkcell Hızlı Giriş Nasıl Kullanılır?

Türkiye’nin mobil gelişimine ek olarak en büyük şirketi hangisi diye soracak olursak kuşkusuz cevap Turkcell olacaktır. Şirket ilk kurulduğu 1995 yılından itibaren Türkiye’yi bir mobil ağ ile kuşatmış ve kuşattığı bu mobil ağ ile Türkiye’deki telefon sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Türkiye’yi ilk cep telefonu ile tanıştıran şirket kuşkusuz Turkcell’dir. Turkcell şirketi cep telefonlarında logo, dual band, arka plan resimleri gibi birçok uygulamayı da Türkiye’ye ilk getiren şirket olma özelliğine sahiptir. Hazır kart reklamları ve Muhabbet kart reklamları ile hayatımıza giren kontörlü hatların hikâyesi de ayrı bir değişiktir. Kısacası bu şirket Türkiye’de mobil ve cep telefonu sektöründe hep ilkleri yapmış bir şirkettir. İlk araba telefonlarını, ilk sesli mesaj servisini, ilk telesekreter servisini getiren bu şirketin Türkiye’ye kattıklarını saymak oldukça uzun sürecektir. İşte Turkcell her yeniliği kendi getirdiği gibi, yepyeni bir özellikle yine karşımıza gelmektedir. Bu özellik diğer getirdiği teknolojilere nazaran daha gelişmiş ve daha büyük bir teknoloji olarak gözümüze çarpmaktadır. Bilindiği üzere Turkcell kurumsal yazılımlarda da oldukça iyi bir şirket olduğunu herkese kanıtlamıştır. Bu özelliğini ise şimdi tüm Dünya ile paylaşmaya karar veren Turkcell, Türk kullanıcılarına yep yeni bir özellik ile karşılaşmıştır. Bu özellik birçok şirketin tercih ettiği sistem olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Turkcell iş yazılımları olarak en önemli atılımını Hızlı Giriş sistemi ile yapmıştır. Bu sistem üye işyerlerini ve şirketlerin kendi iş sistemlerine daha kolay girmesini sağlamakla beraber, Dünya’nın her yanında iletişimlerinin kesilmemesini sağlayan harika bir uygulamadır. Bir işletme Dünya’nın her yerinden müşteri bulmak istediği vakit bu sisteme dâhil oluyor ve herhangi bir ülkeden arandığı vakit kendi ülkesinin tarifesinden ücretlendirmesi yapılıyor. Bu aslında bir nevi uluslararası şirket iletişim ağına benzer bir sistemdir. Bu sayede Ankara’nın normal bir işletmesi, doğru müşteri potansiyelini yakalarsa bir anda çok uluslu şirket olması hayal dahi değildir. Bu işletmeler ve ekonomi için oldukça büyük bir adım olması sebebiyle, sizlere bugün Turkcell Hızlı Giriş Kullanımı hakkında bilgiler vereceğiz. Sistem daha yeni olduğu için, tam anlamıyla oturmuş değildir. O sebepten aksaklıklar yaşanabilir.

 

Kimlik No Ve Şirket No İle

Eğer Turkcell Hızlı Giriş Sistemi ile giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basittir. Sisteme kayıtlı şirket numaranız veya kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Sistemin giriş bölümüne geldiğinizde bu iki bilgiden birini girdiğiniz anda telefonunuza bir kod geliyor. Kodu girdikten sonra ikinci bir doğrulama sistemine tabi tutuluyorsunuz. Bu doğrulama sisteminde bir görsel veya bildiğiniz bir soru olabilir. Veya şirketiniz hakkında sadece sizin bilebileceğiniz bir bilgide olabilir. Bu bilgileri doğruladıktan sonra sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Ancak bu noktalardan herhangi birinde tıkanırsanız, sistem otomatik olarak sizi atıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı