Mobil

USB C Charger ve USB-C Lightning kablosu ile iPhone’nunuzu Hızlı Şarj Edin!

Sosyal medya, çeşitli uygulamalar, oyunlar, fotoğraf filtreleri, müzikti, filmdi derken gün bitmeden telefonumuzun şarjzı bitiyor. Hele bir de cihaz bataryasının ömrü dolduysa saatte bir bir prizin başında bataryanın şarjz olmasını beklemek bizler için kaçınılmaz oluyor.

Zamanın her birimiz için çok önemli olduğu günümüzde canımız, telefonumuzu öyle saatlerce ‘’şarj olma’’ eylemine mahkum etmek istemiyor, buna mecbur kaldığımızda enerjimiz düşüyor, biraz sonra anlatmaya başlayacağımız gibi durumuna çözüm getiren icat ve buluşlarla gelenleri ise pek seviyoruz.

Apple’ın iPhone’ları, 2017 yılından beri hızlı şarj olma olayını desteklemektedir fakat Apple bu desteğe paralel olarak hala telefonlarında ucuz 5W şarj ediciler kullanmaya devam ettiği için birçok kullanıcı şimdiye kadar bu durumun faydasını pek görebilmiş değildir.

Sadece ve sadece İPhone 11 Pro ve İPhone 11 Pro Max’ın içerdiği 18W hızlı şarjz edici adaptörler ve USB-C Lightning kablolar, Amazon’da şu an indirimli olarak satıştalar. Bu aksesuarların kullanımıyla birlikte telefonumuzun şarjz olma hızı, bir saaten az bir süre içerisinde %0’dan %80’e çıkabilmektedir.

Satın almak isteyenler için aksesuarları ‘’UGREEN 18W USB C Charger’’ ve ‘’UGREEN USB-C Lightnin Cable’’ isimleri ile bulmak mümkündür.

‘’UGREEN 18W USB C Charger’’

UGREEN PD 3.0 şarj aleti en fazla 18W’lık enerji sağlıyor ve sağladığı bu güçle bir iPhone Xs’i 30 dakika içerisinde %50 şarj edebiliyor. Hızlı şarj olma level’ına yükselebilmek için USB C kullanımında dikkat etmemiz gereken püf nokta ise USB C’yi ya C kablo ya da Lightning kablo ile birlikte kullanılması gerekliliğidir.

Hangi Cihazlarla Uyumlu?

PD şarj aleti, iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XR, XS, X, 8 Plus, 8, iPad Pro 12.9, 11, iPad Air 3, iPad Mini (2019), Google Pixel 3a XL, 3a, 3 XL, 2 XL, 2, XL, Pixel, Nintendo Switch, Samsung Galaxy S10+, S 10, S 10e, S9+, S9, LG G7, V50, V40, V35, V30, V30s Thin Q ve dahası ile uyumlu bir şekilde çalışıyor ve bunu yaparken de cihaza herhangi bir zarar vermiyor.

UGREEN 18W USB C hızlı şarj aletinin ayrıca 18 aylık bir garanti kapsamı da mevcuttur.

‘’UGREEN USB-C Lightning Cable’’

Lightning kablosu, USB-C PD şarjz aleti ile birlikte kullanıldığında en fazla 3A olmak üzere yüksek bir şarj etme hızı sunmaktadır. 30 dakikada iPhone X’in şarjını %0’dan %50’ye çıkarabilmektedir.

Hangi Cihazlarla Uyumlu?

UGREEN USB-C Lightning kablo, iPad Pro 12.9, 10.5, iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS Max,  XS, XR, X, 8 Plus, 8, Apple MacBook 12 2015 ve 2016, MacBook Pro 13, 15, 2017, 2018, yeni MacBook Air, iMac 21.5, iMac 27, iMac Pro Google Chromebook Pixel, Huawei MateBook X Pro, 13 Xiaomi Notebook Air, Pro Dell XPS 13, 15, HP EliteBook Folio G1, ThinkPad X1 cihazları ile uyum göstermektedir.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, kablo hızlı şarjz etmeye yaramanın dışında iPhone ve USB-C laptop ve ekran arasında veri transferini de desteklemektedir. 1G büyüklüğündeki dosyaların aktarım 25 saniye gibi kısa bir süre içersinde tamamlanabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı