Mobil

Vestel Venüs Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs kullanıcı yorumları başlıklı yazımızda, yerli telefon üreticisi Vestel tarafından üretilen telefonlar hakkında internet üzerinden yapılan yorumları, sizler için derledik.

Vestel Venüs kullanıcı yorumları ile alakalı yapılan yorumların büyük bir kısmında, pil kapasitesinin genel anlamda memnuniyet düzeyini artırdığını görmekteyiz.

Vestel Venüs Kullanıcı Yorumları

Vestel Venüs Kullanıcı Yorumları

Merve Söğütçü

Vestel Venüs V5 Gold aldım. Başta kamera ve pil gibi özelliklerinden son derece memnun kaldım. Kendi sınıfındaki telefonlara göre, normal oyunlarda falan gayet başarılı bir cep telefonu diyebilirim. İnanın yerli cep telefonu kullanmanın vermiş olduğu gurur ve rahatlık ise bambaşka bir şeydir.

Kemalettin Oğuzhan

Vestel Venüs Z10 akıllı cep telefonu aldım ve halen kullanmaktayım. Bu sınıftaki telefonlar arasında en başarılı telefonlardan birisi olduğunu, çok rahat bir şekilde söyleyebilirim. Şu an birkaç modeli daha çıkmış olsa da, 2010 yılına kadar telefonumu kullanarak yine yeni çıkacak Vestel ürünü almayı düşünüyorum.

Zeliş2727

Almış olduğum Vestel Venüs 5000 akıllı cep telefonundan, genel anlamda oldukça memnunum. Ancak ön kamerasının karanlık ortamlarda biraz daha düşük kalite çekim yapması, beni biraz rahatsız etmeye başladı. Bunun yanında arka kamera, pil kapasitesi ve diğer teknik donanımsal özellikler konusunda, söyleyeceğin pek bir şey bulunmuyor.

Hakkı İsmail Erdoğan

Vestel Venüs V4 yerli marka akıllı cep telefonu kullanıyorum. Her zaman özellikle teknolojide yerli marka ürünlerin yeterli kalitede olmayacağını düşünerek kaçınsak bile, bu cihazdan yani yerli malı bir cihazdan böyle muhteşem bir performansı görmek, yerli teknoloji hakkındaki ön yargılarımı tamamen kırmış oldu.

Sabiha Zeynepgiller

Venüs E4 Kullanıcısı olarak, almış olduğum bu üründen genel itibarıyla, memnuniyet duyduğuma belirtebilirim. Düzeltme ancak pil kapasitesinin normal kullanımlarda günü zor çıkarması, biraz rahatsız edici oldu.

Sinan Çetinkaya

Almış olduğum Vestel Venüs 5530 cihazım, 1 ay sonra bazı sorunlar yaşamaya başladı. Ve en sonunda kullanıcı hatası olmadan, ekran neredeyse görünmez hale geldi. Cihazı hemen garantiye götürerek duruma bildirdiğimde, 16 gün gibi çok kısa bir sürede, sıfır bir cihaz gönderilmesi oldukça muhteşem bir şeydi. Şu an yaklaşık 1 yıldır kullandığım telefonumda en ufak sorun yaşamadım.

Beyza Fişekçi

Ben V6 Cep telefonu markasını aldım. Ancak fazla memnun olduğumu söyleyemem. Basit oyunlar da dahil, telefon kasmaya başladı.

Vestel Venüs kullanıcı yorumları genel olarak bu şekilde olup, sizde aşağıdaki yorum kısmından Vestel Venüs kullanıcı yorumları iletebilir ve bu listeye katkıda bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı