Mobil

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Akıllı Telefon Yorumları

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Akıllı Telefon yorumları başlığı altında, Vestel tarafından ince dokunuşlara yer verilen ve Çift SIM kart özelliği sunan cihazın tüm detaylarına, tekno10 takipçileri için indir.

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Akıllı Telefon Yorumları

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Ekran Özellikleri

Vestel’in gayet başarılı ekran özellikleriyle sunduğu cihazın ekran boyutu 5.5 inç olup, 1080×1920 FHD piksel ekran çözünürlüğü bulunuyor. 401 PPI piksel yoğunluğu gibi ideal bir özelliğe sahip olması da, telefonun ekranı adına olumlu kabul ettiğimiz özellikler arasında yer alıyor. %76,67 ekran gövde oranı da oldukça başarılı bir oran olsa da, bu oranın daha üzerinde ekran gövde oranına sahip cihazlar olduğunu da söyleyebiliriz.

Pil Kapasitesi

3000 mAh pil kapasitesi bulunan telefon için gelişmiş performans özellikleri nedeniyle bu kapasite normal sayılsa da, birçok orta seviye telefona göre gayet yüksek bir kapasite olduğunu belirtelim.

Lithium Polymer teknolojisine sahip değişebilir bataryasının olması da, sabit bataryalı cihazlara göre bir avantaj sunuyor.

Kamera Özellikleri

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Akıllı Telefon yorumları arasında telefonun dikkat çeken yanlarından birisi de, gelişmiş kamera özellikleri oluyor. Zira 16 MP kamera çözünürlüğüne sahip cihazın kamerası, HDR, yüz algılama, zamanlayıcı, otomatik odaklama, hızlı odaklama ve panorama gibi farklı birçok destekle sağlamlaştırılmış.

1080p full HD video kayıt etme özelliğine sahip olan arka kameradan sonra, 5 MP ön kamera çözünürlüğü olduğunu görmekteyiz. 30 FPS video değerine sahip olan ön kamera, Gesture shot ve sesli komut teknolojileriyle desteklenmiş durumda.

Vestel Venus V3 5580 Çift Sim Akıllı Telefon Yorumları

Temel Donanım Ve Tasarım

Cihazın bu fiyata alabileceğiniz cihazların %70’ine göre, muhteşem bir tasarımı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette ki çok daha iyi tasarımlara sahip olan cihazlar olsa da, orta seviye bir telefon için kendi sınıfında yer alan birçok telefona göre, fark atacak bir niteliğe sahip.

MediaTek MT6753 yonga setinden güç alan telefonun CPU çekirdek sayısı 8 olup, 1.3 GHz frekansla desteklenmiş durumda. GPU frekans değerlerine baktığımızdaysa, 650 MHz GPU frekans değeri olduğunu görüyoruz. 3 GB RAM bellek bulunan telefonun dahili depolama alanının 16 GB olmasını, biraz yetersiz bir alan olarak gördüğümüzü de hemen belirtelim.

Hafıza kartı desteği ile 32 GB daha depolama alanına müsaade edilse de, 256 GB hafıza kartı desteği sunan aynı seviyede telefonların var olduğunu da belirtmek gerekir.

Özetle; 765 TL gibi bir fiyata satılan bir telefonda bulunan bu özellikler, daha pahalı satılan birçok telefonda bulunmuyor. Depolama alanını fazla dikkate almazsak, rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz cihazlardan birisidir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı