Mobil

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumlar

Vestel Venüs V3 5580 kullanıcı yorumlar başlıklı bu yazımızda, yerli teknoloji üreticisi Vestel tarafından üretilen Venüs V3 5580 akıllı telefon hakkında kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlar yer almaktadır.

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumlar

Sergen Türkoğlu – 1 Yıldır Kullanmaktayım

1 yıl önce almış olduğum Vestel Venüs V3 5580 marka akıllı telefon için, bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığını söyleyebilirim. Telefonda fazla oyun oynamasını seven birisi değilim. Aldığım fiyata göre genel özellikleri gayet tatmin edici bir telefon olduğunu söylemek mümkündür.

Eylem Sarıoğlu – Çok Isınıyor

Bu sorun sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama yaklaşık 7 aydır kullandığın V3 5580 marka telefon, oyun oynarken ya da şarj olurken çok ısınıyor. Henüz garantiye göndermedim çünkü geliş süresi içerisinde, telefonsuz kalmak istemiyorum.

Ramazan Çapanoğlu -Şarj Olma Süresi Çok Uzun

Telefonun %100 şarj olması için, saatlerce beklemem gerekiyor. Her ne kadar diğer özellikleri iyidir yerli telefon olsa da, şarj olma süresi can sıkıcı bir süreç oluyor.

Levent Kalaycıoğlu – Oyunlardan Etkileniyor

Ben telefonda sık sık oyun oynayan birisiyim. Açıkçası Vestel Venüs V3 5580 akıllı telefonun oyun performansını, fazla iyi bulmadım. Şunu da açıkça belirteyim ki dört-beş kez yere düşürmeme rağmen bu düşmeler sonucunda herhangi bir sorun yaşamadım.

Vestel Venüs V3 5580 Kullanıcı Yorumlar

Melda Yıldız – Birkaç Özellik Dışında Mükemmel

Kimi arkadaşlar olumsuz yorumlar da yapmış olsa da, bu fiyata alabilecekleri bir telefondan üst düzey özellikler beklemeleri oldukça şaşırtıcı. Aslında telefon birkaç özelliği hariç çok güzel özelliklere sahip bir telefon diyebilirim. Telefonun televizyon kumandası gibi kullanılması birçok markada olmayan bir özellik. Ben biraz batarya konusunda sıkıntı yaşasam da, verdiğim paraya göre bundan daha iyi bir cihaz alamazdım.

Barış Özkan – Fiyatına Göre Çok İyi

Kamerada sorun yaşayanlarınız varsa kamera ayarlarınızı yapmanızı öneririm. Kamera ayarları iyi bir şekilde yapıldıktan sonra, çok güzel fotoğraflar çekiyor. Hangi telefonla olursa olsun aşırı oyun oynadığınızda şarjının çabuk bitmesi normal bir şeydir. Normal zamanlarda güç tasarruf modunu aktif ettiğinizde, zaten uzun süre giden bataryası daha da uzun süre gidiyor.

Sezgin Cicos – Gerçek Bir Performans

Telefonu alalı yaklaşık 2 yıl oldu. İyi yönlerine bakacak olursak oldukça şık hafif ve tasarımı güzel bir telefon. Şarjın uzun süre gitmesi ve güzel fotoğraflar çekmesine rağmen fiyatının ucuz olması ve her şeyden önemlisi böyle özellikleri uygun fiyata sunan firmanın yerli firma olması telefonun en güzel yanları arasındadır.

İnternet üzerinden toparladığımız Vestel Venüs V3 5580 kullanıcı yorumlar bu şekilde olup, sizde cihaz hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yorum panelini kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı