Mobil

Vestel Venüs V3 5580 Yorum Şikayet

Vestel Venüs V3 5580 yorum şikayet başlıklı bu yazımızda, Türkiye’nin yerli telefon üreticisi Vestel tarafından üretilen Vestel Venüs V3 5580 akıllı cep telefonu hakkında yapılan yorumları şikayetleri sizler için paylaştık.

Vestel Venüs V3 5580 Yorum Şikayet

Yerli tutkunu

Garantiye göndermiş olduğum Vestel Venüs V3 5580 marka telefonum için tekrardan iletişime geçtiğim Vestel Venüs müşteri hizmetleri bana cihazın hazır olduğunu ve kargoyu vereceklerine söylemesine rağmen, üzerinden neredeyse 2 gün geçtiği halde henüz kargoya vermediklerini öğrendim. Yani telefonun hazır değilse neden kargoya vereceğiz diyerek müşteriyi beklenti içerisine sokuyorsunuz.

Karaözlü Kemal

Telefonu alalı yaklaşık 1 yıl oldu. Ancak bu kadar kısa bir sürede şarj soketinde, inanılmaz problemler yaşamaya başladım. Telefonu şarj ediliyor hale getirmek için, 5 6 kez kablosunu hareket ettirerek şarj edilmesini sağlamam gerekiyor. Telefonu tamirciye götürüp soketini yaptırmama rağmen bu sorun hala düzelmiş değil. Yerli malı diyerek gururla aldığım telefonda bu sorunu yaşamam bir göz benim için büyük bir hayal kırıklığı oldu.

Erdem Ergün

6 ay önce Venüs V3 5580 marka cep telefonu aldım. İlk 3-4 ay hiçbir sorun yaşamasam da, bu süreden sonra telefon özellikle şarj edilirken ya da yoğun bir şekilde kullanılırken fazla ısınmaya başladı. Cihazı garantiye götürüp sorun çözülsün diye başvurduğunda, Vestel bana çok fazla oyun oynamam sebebiyle telefonun ısındığını söyledi. Hala bu sorunu çözmeyip, ısınma sorununun benden kaynaklı olduğunu söylüyorlar.

Kamil Borhan

Telefonu alalı yaklaşık 6 ay oldu. Cihazı şarja taktığım zaman şarj ediliyor gibi gözükse de, telefonu şarj etmiyor. Başlangıçta bu problemin yaşanmasa da sonrasında sıklıkla yaşar oldum. Şu an için telefonu garantiye gönderme durumum olmadığı için gönderemesem bile farklı yollarla cihazı şarj ediyorum.

Vestel Venüs V3 5580 Yorum Şikayet Öneri

Muazzez Petekçi

Kullanmakta olduğum Vestel Venüs V3 5580 markalı telefonu 1 yıl önce kaldığımda hiçbir sorun yokken telefonu şimdi şarja takıp şarj etmek istediğimde 15-20 dakika sonra, telefon çok fazla ısınmaya başladı. Yaklaşık 1 yıllık bir telefonun bu sorunu göstermesi, beni fazlasıyla rahatsız etmiş durumda. Uygun fiyatlı olması ve orta seviye telefonlar arasında iyi özelliklere sahip ilk telefon olması nedeniyle tercih ettiğim Vestel Venüs 5580, bu nedenlerden dolayı beni iyice soğutmaya başladı.

Vestel Venüs V3 5580 yorum şikayet ve önerilerinizi Türkiye’nin en güncel teknoloji sitesi tekno10 üzerinde yorum yapıp paylaşarak, sesinizin daha fazla duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı