Mobil

Vestel Venüs V4 Kullanıcı Yorumları

Gerek sitemizin yorum bölümlerine ve gerekse internet üzerinden farklı mecralara yapılan Vestel Venüs V4 kullanıcı yorumları hakkında araştırma yaparak, yerli telefon markası için yapılan yorumların bir kısmını sizler için toparladık.

Vestel Venüs V4 Kullanıcı Yorumları

Osman İnanoğlu

Yaklaşık 2 ay önce internette gezinirken saatte yüzde on şarj gitmiyor bile şeklinde yapılan bir yorumu görerek, Vestel Venüs V4 akıllı telefon aldım. Şu ana kadar telefonda herhangi bir kasma yaşamadım. Genellikle sesi kötü denilse de ses konusunda da bir sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim. Zaten pil performansı konusunda, fazla bir söze gerek yok oldukça kullanışlı bir telefon. Telefonu şarj ederken yaklaşık 2,5 saat beklemek gerekiyor.

Cemre27

Kim ne derse desin fiyatına göre çok güzel bir performansa sahip telefon diyebilirim. Bizdeki marka takıntısı, uygun fiyata güzel telefon alınabileceği düşüncesini yok etmiş durumda. Oysa Vestel Venüs ile tanışarak, uygun fiyata kaliteli bir telefon alabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

Alikarax

Performans açısından gayet güzel bir telefon olduğunu söyleyebilirim. Kamera kalitesi de ciddi anlamda ileri seviye bir telefon, çekimlerde hiçbir sorun yaşamazsınız. Neredeyse dünyaca ünlü markalara göre aynı özellikleri taşımasına rağmen yarı fiyata alabileceğimiz bir telefon olması ve bu telefonun yerli bir ürün olması çok güzel bir şey.

Mehmet Bozkurt

Yerli bir ürün olması sebebiyle Vesteli tercih ettim. Daha önce de eşime aynı telefondan almıştık ve kalitesiyle fiyatından ötürü oldukça iyi olması sebebiyle yeniden aldık. Şunu belirtmeliyim ki bu telefon çok daha iyi yerlere gelmeyi hak ediyor.

Vestel Venüs V4 kullanıcı Yorumları

Erdoğan Ayhan

Telefonu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Daha öncesinde samsung gibi dünyaca ünlü markaların telefonlarını kullandım. Ancak Vestel Venüs V4 fiyatına göre çok daha fazlasını sunan bir telefon diyebilirim.

Serdar Derin

Tıpkı tuşlu telefonlarda olduğu gibi uzun bir şarj ömrünün olması, beni oldukça şaşırttı. Genel anlamda kamera kalitesi de iyi olsa da, karanlık çekimlerde biraz performansın düştüğünü görüyorum. Normal bir telefon kullanıcısı olarak 3 günden fazla şarjının gitmesi, harika bir şey. Yerli marka diye kaliteden korkanlara şunu söylemeliyim ki, bu fiyata hatta bu fiyatın üzerine bulabileceğiniz en iyi telefonlardan birisidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı