Mobil

Vestel Venüs V5 Kullanıcı Yorumları

Aşağıda tekno10 takipçilerinin ve internet üzerinde cihazı kullananların yapmış olduğu Vestel Venüs v5 kullanıcı yorumları yer almaktadır.

Vestel Venüs V5 Kullanıcı Yorumları

Tasarımcı Melek

Almış olduğum telefondan son derece memnunum. Özellikle giriş seviyesindeki bir telefonun kamera özelliklerinin bu kadar gelişmiş olması ve iyi bir video kayıt çözünürlüğü sunması, beni fazlasıyla memnun etmiştir.

Tekno10 Takipçisi Zafer

Biraz ekran gövde oranını düşük bulsam da, genel olarak telefonum tasarımı yeterli seviyede diyebilirim. Kamera kalitesine ise, orta seviyedeki bizi telefon için düzeltme diyecek fazla bir söz yok gibi. Kamera görüntüleri gayet kaliteli bir telefon olduğunu çok rahat diyebilirim.

Mahmut Oruç

Telefonun bataryası yeterli seviyede olsa da, değişir batarya olmasını çok isterdim. Telefonlara neden sabit batarya koyduklarını bir türlü anlayamadım gitti. Ayrıca hızlı şarj özelliğinin bulunması da Vestel Venüs v5 için en güzel detaylardan birisidir.

Cihan Oktayoğlu

Bir arkadaşımın 2. El olarak hediye etmesiyle kullandığım Vestel Venüs v5, sanırım 720 x 1280 HD ekran çözünürlüğüne sahip. Orta seviyedeki bir telefonun gün ışığında dahi rahat bir kullanım vermesi bana çok şaşırtıcı geldi.

Kayserili Kenan

Telefonu aldığım günden bugüne kadar önemli bir sorun yaşamasam bile, telefonumda daha fazla şeyler depolamayı isterdim. İşim gereği depolama alanı benim için önemliyken 32gb dahili depolama alanı bulunması bu seviyedeki telefonlar için normal bir özellik kabul edilse de, ben biraz daha fazla olmasını isterdim. Neyse ki 128 GB hafıza kartı desteği sunması, düzeltme bu konuda beni rahatlatan bir özellik oldu.

Vestel Venüs V5 Kullanıcı Yorumları

Ceylangözlü

Bu fiyata bu özelliklere sahip başka marka bir telefon almak, sanırım oldukça zor bir şeydir. Özellikle ucuz fiyatına rağmen kaliteli bir kamera sunmasına adeta bayıldım. Yerli malı bir üretim olması da bana büyük bir rahatlık ve gurur veriyor. İnşallah Vestel ya da farklı firmalar çok daha gelişmiş teknolojiler üreterek, bizi daha da fazla gururlandırırlar.

Özkan Kaplan

Ben telefonumda sürekli oyun oynayan biri olarak, telefonun batarya özelliklerinin biraz daha yüksek olmasını isterdim. Fiyatına ve diğer özelliklerine göre alınması gereken bir telefon olsa da, oyun oynayanlar için yüksek kapasiteli bir batarya kullanmak zor olmamalıydı.

Osman Esenyurt

Aldığım Vestel Venüs v5 yeterli özelliklere sahip bir telefon diyebilirim. Ancak tasarım açısından biraz daha geliştirilmiş olması, telefonun kalitesini artıracak şeylerden birisidir. Bunun dışında genel özellikleri gayet makul özellikler diyebilirim. Almayı düşünenlere tavsiyem yerli teknoloji diye asla ön yargılı olmadan telefonu almalarıdır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı