Mobil

Vestel Venüs Yorumlar 2018

Yerli teknoloji üreticisi Vestel tarafından üretilen Venüs akıllı telefonlar için yapılan kullanıcı yorumlarından bazılarını bir araya getirdiğiniz Vestel Venüs yorumlar 2018 başlıklı bu yazımızda, Venüs hakkında geçen yıl yapılan yorumları sizlere sunarak telefonu almadan önce fikir sahibi olabileceğinizi düşündük.

Vestel Venüs Yorumlar 2018

Murat GÖREN – Yerliden artık şaşmam

Çekimser kalarak uygun fiyatı nedeniyle almış bulunduğum Vestel akıllı telefonu, gerçekten yerli teknolojiye karşı olan tüm ön yargılarımı yıkmayı başardı. %100 yerlilik oranına çıkmalarını temenni ediyorum. Artık kesinlikle yerli teknolojiden şaşmam. Meğerse biz neler yapıyormuşuz.

Mehmet Ali Çoban – Fiyatına göre harika

Ekran ve arka kamerası gerçekten çok iyi. Artırabilir hafıza desteği yüksek olsaydı çok iyi olurdu. Ancak fiyatına göre kim ne derse desin harika bir telefon. MT 6753, 4.5G, 3 GB RAM daha ne olsun ki?

Mehmet Yıldızdoğan – Hoparlörü saymazsak!

Hoparlörün daha kaliteli olmasını beklemekle birlikte, bu kısmını saymazsak alınabilecek telefonlar arasında yer alıyor. Yerli olması sebebiyle fiyatının da ucuz olması gerçekten ayrı bir güzel. Telefonu kesinlikle almak istemiyordum. Teknoloji konusunda yerli malı olarak, istediğimi bulamayacağımı zannediyordum. Ancak babamın arkadaşının oğlunun ısrarla tavsiyesiyle, onun telefonunu biraz inceledikten sonra karar vererek aldım. Yabancı markalara, gerçekten boşuna tonla para döktüğümüzü anladım.

Vestel Venüs Yorumlar 2018

Kürşat Ayhan – 4 yıldız veririm

5 yıldız üzerinden bir değerlendirme yapacak olursak, 5 yıldızı veremesem de 4 yıldızı hak eden bir telefon ben Vestel Venüs Z10 kullanıyorum. Oldukça yeterli bir ürün. 1 yıldır kullanıyorum sadece bir kez kendiliğinden kapandığına şahit oldum ama onunda nedenini bilmiyorum. Daha önce kullandığım ikinci el Samsung cihazda da sıklıkla kapanmalar olduğundan, bir kez kapanmasını önemsemedim açıkçası

Ömercan Alp – Kargo gelmesi gecikse de beklediğime değdi

Telefonu internet sitesi üzerinden sipariş vermiştim. Kargonun gelmesinin uzun sürmesi canımı iyice sıkmış olsa da, beklediğime değen bir telefon olduğunu birkaç aylık kullanımdan sonra anladım. Bu arada sipariş ettiğim telefon Vestel Venüs v3 5570 marka telefondur. Tavsiye ederim.

Umut Akar – Başarılı bir ürün

Anneme hediye olarak aldığım Venüs Z20 akıllı telefonu, zorda kalınca bazen bende kullanıyorum. Başarılı bir telefon.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı