Mobil

Vivo, Sadece 13 Dakikada 4.000mAh’lık Pili Şarj Ediyor

Vivo bir süre yeni hızlı şarj teknolojisini kullandıktan sonra nihayet Şangay’daki Mobile World Congress 2019’da Süper FlashCharge 120W adlı yeni bir teknolojiyi tanıttı.

Vivo Hızlı Şarj Teknolojisi

Yeni teknoloji, şirketin 44W ultra hızlı flaş şarjına kıyasla gelişmiş özelliklerle birlikte geliyor ve 4.000mAh pilli bir akıllı telefonu sadece 13 dakikada tamamen şarj etmektedir. Vivo cihazını% 100’e kadar şarj etmek için ihtiyacınız olan her şey 13 dakika iken, cihazı sadece beş dakikada% 50’ye kadar şarj edebilir.

Vivo Hızlı Şarj

Yeni 20V / 6A hızlı şarj teknolojisi, adaptörle birlikte özelleştirilmiş bir USB Tip-C kablosu kullanır; bu, yeni teknolojinin yalnızca verilen kablo ve adaptörle ve yalnızca belirli telefonlar için çalışacağını gösterir. Vivo’nun Süper FlashCharge 120W teknolojisi, hızlı şarj işlevi, pil durumunu izleyen ve voltaj aşırı yüklenmesini ve aşırı ısınma sorunlarını önlemek için çıkış gücünü ayarlayan bir MCU kontrol cihazı içerir. Ayrıca teknoloji, güvenlik için Pil Yönetim Sistemini (BMS) kullanır ve daha uzun pil ömrü sağlar.

Buna ek olarak, Vivo, etkinlikte IQOO 5G akıllı telefonunu tanıttı ve şirketin Super FlashCharge 120W teknolojisini destekleyen ilk akıllı telefon olmasıyla birlikte geldi. Vivo IQOO 5G hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte, akıllı telefon sıvı soğutmalı ıslatma teknolojisi ve AR desteği ile birlikte geliyor ve bu yılın 3. çeyreğinde piyasada mevcut olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı