Mobil

Vodafone Self Servis

Vodafone 1991 yılında telekomünikasyon alanında kurulan bir şirkettir. Yıllardır ülkemizde iletişim alanında hizmet veren Vodafone, kaliteli hizmeti, A2 bandı üzerinden sağladığı iletişim ağı ve internet ağı ile beğenileri üzerine çekiyor. Yurt içi ve yurt dışı faaliyetleri ile hat değiştirme sorununu da tamamen ortadan kaldıran Vodafone, müşteri memnuniyetini sağlamak için alt yapı çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor. Vodafone Self Servis sistemi ile online işlemlerde yeni bir devrim yaratan Vodafone, müşteri hizmetleri ve şubelerden yapabileceğiniz tüm işlemlerinizi bir tık uzağınıza koymuş vaziyette diyebiliriz.

Vodafone Online Self Servis Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Vodafone Self Servis’i mobil cihazlarınızın mağazalarından ücretsiz şekilde indirip kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda bilgisayar tarayıcılarından da kullanabilirsiniz. Vodafone.com.tr sitesine giriş yapmanız halinde sağ üst köşede yer alan kısımdan girişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Self Servis hesabınıza giriş yapabilmek için öncelikle 7000’e “S” yazıp göndermeniz gerekmektedir. Self Servis bölümünde ki alana telefon numaranız ile birlikte gelen şifreyi girmeniz halinde hattınızın menüsü karşınıza çıkacaktır. Dilediğiniz tüm işlemleri buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Değişimi ve TL  Yükleme

Vodafone Self Servis içerisinde birbirinden farklı işlemleri kolaylıkla yapabileceğinizin altını çizmiştik. TL işlemlerinizi de kolaylıkla yapabileceğiniz menüde kendi numaranıza TL yüklemesi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda başka numaralara da TL gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartları ile de TL yüklemesi yapabileceğiniz sistemde yüksek güvenlik sayesinde bilgilerinize zarar gelmeyecektir. Tarife ve paketlerim kısınma giriş yaptığınızda mevcut paketinizi ve tarifinizi görüntüleyebilirsiniz. Mevcut paketinizin sizlere yeterli gelmediğini düşünüyorsanız size en uygun paketi arasından seçebilir ve tarifenizi değiştirebilirsiniz. Paketlerinizden herhangi birinin bitmesi halinde anında ek paket alabilir, kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı