Mobil

Vodafone Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Vodafone Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Vodafone Telefondan Telefona Rehber Aktarma

Vodafone telefonlarda rehber aktarma ve rehber yedekleme üzerine birçok farklı yöntem hatta vodafone uygulaması bulunmaktadır. Vodafone cihazlarda en sık kullanılan telefondan telefona rehber aktarma yöntemi “içe aktar/Dışa aktar” yöntemidir.

Vodafone Telefondan Telefona Rehber Aktarma Nasıl Yapılır?

  • Rehber kişileri telefonda kayıtlı ise öncelikle kişileri SIM karta geçirmeniz gerekmektedir. Bunun için de “Rehber” bölümünden “Ayarlar” kısmına gelerek “İçe Aktar” demeniz yeterli olacaktır. Daha sonra SIM kartı diğer telefona takıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Rehberinizi SIM kartınızdan Vodafone telefona aktarmak için yukarıdaki aşamaları aynı şekilde tekrarlamalısınız. Ancak “Ayarlar” sekmesine geldiğinizde “Dışa aktar” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Böylece tüm rehberiniz vodafone cihazınıza aktarılmış olacaktır.

Vodafone cihazınızda diğer verilerinizde olduğu gibi rehberinizi de yedeklemek, güvende tutmak ve aktarmak için Vodafone’un çıkarmış olduğu “Güvenli Depo” uygulamasını da kullanabilirsiniz.

  • Güvenli Depo uygulamasını “Google Play” ya da “App Store” üzerinden indirebilirsiniz.
  • Uygulamayı Vodafone cihazınıza indirdikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.
  • Güvenli Depo uygulaması, Vodafone’un müşterilerine sunmuş olduğu ücretsiz bir uygulamadır. Fotoğraf ve video gibi verilerin yanı sıra rehberinizi de kolaylıkla aktarabilir ve yedekleyebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı