Mobil

WhatsApp Karanlık Mod Desteği Kısa Sürede Geliyor

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın merakla beklenen özelliklerinden birisi olan karanlık mod desteği kısa süre içerisinde kullanıma sunulacak. 

Facebook tarafından satın alındıktan sonra kullanıcıları için yararlı pek çok özellik sunan WhatsApp karanlık mod desteğini de uzun zamandır test ediyordu. Geçtiğimiz aylarda WhatsApp’ın karanlık mod duvar kağıtları ortaya çıkmıştı. WhatsApp karanlık mod desteği için son testler tamamlandı. 

Apple’ın iOS 13 işletim sistemi ile birlikte sunmaya başladığı karanlık mod desteği kullanıcılar tarafından da çok sevilmişti. Android geliştiricilerinin de kullanıma sunmaya başladığı karanlık mod desteğinin en çok gelmesi istenen uygulamalardan birisi de WhatsApp uygulaması olmuştu. Gelen raporlara göre WhatsApp karanlık mod testleri için sona gelindi. Yeni güncelleme ile birlikte gelmesi beklenen WhatsApp karanlık mod desteğinin ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor. 

WhatsApp Karanlık Mod Neler Sunuyor? 

WhatsApp karanlık mod desteğinin ne zaman geleceği sorusu ile birlikte WhatsApp karanlık mod desteğinin neler sunacağı da merak edilen soruların başında geliyor. WhatsApp karanlık mod desteği ile birlikte WhatsApp kullanıcılar ışıkların loş olduğu ortamda WhatsApp’ı çok rahat bir şekilde kullanabilecek. WhatsApp’ın karanlık mod desteği özellikle AMOLED ekranlı akıllı telefonlarda da büyük bir şarj tasarrufu sağlayacak. WhatsApp’ın karanlık mod desteğinin tam olarak ne zaman geleceği açıklanmasa da 2020 yılı içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı