Mobil

Whatsappta Geri Alınan Mesajı Nasıl Görebilirim?

En popüler mesajlaşma, görüntü, video gönderme uygulamalarından biri olan Whatsapp kullanıcılarını sevindirecek haberler sunmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti için kendini sürekli geliştiren bu uygulama, sürekli yeniliklerine yenilik katmaktadır. Whatsapp’ta gönderilen geri alınan mesajı nasıl görebilirim? araştırmasının sonucu iyi haberler şeklinde android kullanıcıya sunmuştur.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp’a gönderilen silinmiş mesajları çeşitli işletim sistemli telefonların tamamında geri getirmenin yolunu bulmuş, böylece kullanıcıların yüzünü güldüren Whatsapp kullanıcı sayısını da her geçen gün arttırmıştır.

Bu durumu şu şekilde açıklayalım. whattssap mesajları geri alma şeklinde getirdiği yeniliğe karşı bir android bloğunda bu açık bulunmuş olup geri alınan mesajları tekrardan görebilme imkânını sunmuştur. Bu özelliği ise Whatsapp’ ın bu mesajları tam olarak silmediğini farketmesiyle ortaya çıkmıştır. Whatsapp silse bile bildirim günlüğüne mesajlar kaydediliyor. Bu nedenler geri alınan mesajlara ulaşmak artık mümkün

Whatsapp’ta Herkesten Silinen Mesajlar

Teknolojide çağ atladığımız bu dönemlerde yanlışlıkla yazdığımız mesajlara artık ulaşmak mümkün. Acele ile yanlış kişiye yazdığımız mesajlar dikkat başımıza dert olabilir. Whatsapp’ ta geri alınan mesajı nasıl görebilirim? Mümkün mü? Elbette ki mümkün.

Bu açık nasıl bulunduğunu biraz daha ayrıntılı incelersek; bir İspanyol android Bloğunda hazırlanan rapor doğrultusunda herkesten sil özelliğinin mesajları tam silmediği, tam anlamıyla yok etmediği ortaya çıkmıştır.

Bildirim Günlüğüne Kayıtlı Silinmiş Mesajlar

Android bloğunu olan Android Jefe nin yazdığına göre öncelikle Play Store’ dan herhangi bir üçüncü parti bildirim günlüğü uygulaması indirerek Whatsapp’ta geri alınan mesajı nasıl görebilirim? çözmüş olursunuz. Eğer Nova Launcher gibi üçüncü taraf bir başlangıcı kullanıyorsanız, herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymaksızın bildirim günlüğüne erişiminiz mümkün olacaktır. Whatsapp kullanıcıları bu yollardan silinen mesajlara ulaştıklarını belirtmişlerdir. Başarılı bir yöntem sayılmaktadır. Fakat dikkat etmemiz gereken konu da olduğunu belirtmekte fayda var. Telefonunuzu açıp kapattığınız da bildirim günlüğü silinecektir ve mesajların sadece 100 karakterini görebileceksiniz. Ayrıca Whatsapp’ tan gönderilen medyaya bu şekilde ulaşım mümkün olmayacak. Şayet fotoğrafın altına birkaç kelime yazıldıysa mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı