Mobil

Galaxy S11 Kamerasıyla Dikkat Çekecek!

Samsung’un 2020 yılının amiral gemisi Galaxy S11 modelinin kamera özellikleri sızdırıldı. İşte Galaxy S11 modelinin sızdırılan kamera özellikleri. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S11 modelinin tasarımı ve özellikleri merak ediliyordu. Samsung Galaxy S11 modelinin kamera özellikleri yazılım kaynak kodlarında özelliklerinde ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S11 modeli 108 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya sahip olacak. Galaxy S11 modelinin en boyu oranı ise 20 : 9 en boy oranında olacak. 

Samsung’un Google ile birlikte geliştirdiği One UI arayüzünün yeni sürümü olacak olan One UI 2.0 Beta 4 yazılımının kaynak kodlarına göre 8K video çekme desteği kameraya ekleniyor. Bu kod ile birlikte yeni akıllı telefonların artık 8K video çekme desteği ile birlikte geleceğini işaret ediyor. 

Galaxy S11 Özellikleri

Kullanıcılar 8K video desteğinin Galaxy S11 modeli ile birlikte geleceğini düşünüyor. 4K çözünürlükte 120 FPS ve 8K çözünürlükte 30 FPS video kaydı desteği sunması beklenen Galaxy S11 modelinin gücünü Samsung Exynos 990 ve Qualcomm Snadpragon 865 işlemciden alması bekleniyor. Samsung’un Galaxy S11 modelinin Qulacomm Snapdragon 865 işlemcisine sahip sürümünün Kuzey Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. 

Hali hazırda Samsung’un Galaxy S10 modelinde 12 megapiksel çözünürlüğünde kamera sunuyor. Samsung Galaxy S11 modelinde ise 108 megapiksel çözünürlüğünde yeni bir kamera sensörüne geçiş yapacak. 

OneUI kaynak kodlarına göre Samsung Galaxy S11 modelinin ekran oranı da 20 : 9 oranında olacak. One UI kodlarında yer alan bilgilerin Galaxy S11 modelinde değil de Note 11 modelinde de gelebilme ihtimali bulunuyor. Bakalım Samsung 2020 yılının akıllı telefonlarında neler sunacak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı