Mobil

Xiaomi 1 Milyon Satış İçin Hediyeler Dağıtacak

Xiaomi 1 Milyon Satış İçin Hediyeler Dağıtacak

Xiaomi 28 Mayıs günü Redmi K20 modelini tanıtarak pek çok otoriteden tam not almayı başarmıştı. Xiaomi tarafından bugün yapılan açıklamada ise 1 milyon satış rakamına özel birçok hediye dağıtılacağı duyuruldu. Kısa süre içerisinde 1 milyon gibi devasa bir satış rakamına ulaşan Xiaomi, haklı gururunu yaşarken buna vesile olan kullanıcılarını da unutmadı.

Xiaomi devasa satış için hediye dağıtımına başlıyor

Xiaomi Redmi K20 ve K20 Pro modelleri 28 Mayıs 2019 tarihinde tanıtımı yapılarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Kullanıcılara bu modeller sunulur sunulmaz çok kısa bir sürede tam 200 bin satış rakamına ulaşarak rekor kırdı. Şirket tarafından bugün yapılan açıklamada ise Redmi K20 ve K20 Pro modellerinin toplam satış rakamının 1 milyonu aştığı açıklandı.

Xiaomi tarafından açıklanan 1 milyon satış rakamına ulaşılması haber büyük yankı uyandırdı. Bu modellerde daha fazla satış bekleniyordu ancak telefonların üretim kapasitesi buna izin vermedi. Xiaomi yaptığı açıklamada bundan sonra Redmi K20 alan herkese 10000 mAh Powerbank hediye edecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı