Mobil

Xiaomi Hafta Sonu İndirimi Başlıyor

Xiaomi Hafta Sonu İndirimi Başlıyor

Uzun zamandır beklenen Xiaomi hafta sonu indirimi sonunda başlıyor. Ülkemizde de çok sayıda mağazası olan Xiaomi indirimleri, pek çok ürünü kapsıyor. Xiaomi tarafından açıklanan indirim kampanyası, 29 ve 30 Haziran günleri geçerli olacak. Kampanya süresi hiçbir şekilde uzatılmayacak. Telefonunu yenilemek isteyenler için Xiaomi sizlere büyük bir fırsat sunuyor. Pek çok AVM’de yer alan MI Store mağazaları aracılığıyla ürün satın alabilirsiniz.

 Xiaomi hafta sonu indirimleri herkesi cezbediyor

29 ve 30 Haziran tarihlerinde geçerli olacak olan Xiaomi hafta sonu indirimi özellikle yeni telefon almak isteyenler için büyük fırsatlar sunuyor. Xiaomi’nin son silahı olan Mi 9T içinde geçerli olacak bu indirimler ile dilediğiniz modeli uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var, Mi 9T modeli henüz ön sipariş aşamasında.

Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB modeli hafta sonu indirimiyle beraber sadece 1799 TL’ye satın alabilirsiniz. 128 GB olan modelini ise 1849 TL’ye satın alabilirsiniz. Redmi Note 7 64 GB modeli 1849 TL, 128 GB olan modeli ise 2199 TL’ye satılacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı