Mobil

Xiaomi Mi 6 Format Nasıl Atılır?

Xiaomi Mi 6 Format Nasıl Atılır?

Akıllı telefonlara bazı zamanlarda format gerekebilir. Bir telefonun format zamanı geldiği nasıl anlaşılır? Aslında bu sorunun birçok cevabı var. İndirmiş olduğunuz dosyalardan dolayı telefonunuza virüs bulaşmış olabilir, donanımsal problemlerden dolayı telefonda yavaşlama meydana gelebilir ayrıca çok sayıda uygulama yükledikten sonra da ciddi takılma ve donmalar yaşanabilir. İşte bu noktada cihazınıza format atarak bu tür sorunları da ortadan kaldırmış olursunuz. Xiaomi Mi 6 format atma işlemini bugün sizler için ele aldık. Format işleminden önce yapılması gerekenler ve format esnasında yapılması gereken işlemleri derleyip, en güncel haliyle sizlere hazırladık.

Xiaomi Mi 6 format atma nasıl yapılır?

Xiaomi Mi 6 format atma işlemine başlamadan önce mutlaka telefonunuzun yedeğini alın. Çünkü format işleminde cihazınızdaki bilgiler silinecek ve bir daha geri getirilme imkanı da olmayacak. Bu bakımdan yedeğinizi alın ve format işleminden sonra tekrar cihazınıza yükleyin.

Xiaomi Mi 6 format atmak için menüye girin oradan da ayarlar kısmına geçin. Daha sonra “Yedekle ve sıfırla” seçeneğini seçin ve oradan da “Fabrika ayarlarını sıfırla” sekmesini seçin. Son olarak “Telefonu sıfırla” ve “Her şeyi sil” diyerek format atma işlemine başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı