Mobil

Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro Kullanıcılarını Sevindiren Haber!

Çin merkezli olan Xiaomi, yeni kullanıcı ara yüzünün MIUI 12 ‘nin tanıtımını nisan ayında gerçekleştirdi ve mayıs ayında global lansmanını gerçekleştirdi. Redmi K20 / K20 Pro ya da ülkemizde bilinen adı Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro ‘da güncellemeyi alacak ilk grup içinde yerini alacak.

Bu global lansmandan sonra beta çalışmalarına oldukça hız vermiş olan Çinli teknoloji devi Xiomi, kullanıcılara vermiş olduğu sözü tutmasına kısa bir zaman kaldı. Bunun dışında her iki cihaz için “Global Stable Beta” güncellemesi geliştiricilere sunulmaya başlanmıştır.

Çin teknoloji şirketi olan Xiaomi Mi 9T MIUI 12 testlerinde sona aşamaya gelmeye çok az zaman kaldı!

Xiaomi, Stable Beta sürümleri genellikle finalden önce yayınlanmakta olan son test sürümleri olmakta. Bu çerçevede Mi 9T serisinin MIUI 12 kullanıcı ara yüzü ve buna bağlı olarak yeni özelliklere kavuşmasına oldukça kısa bir zaman kaldığını belirtti.

MIUI 12 güncellemesi gelecek olan Xiaomi cihazlar

Bu yeni gelecek olan güncellemeyle sadece Beta onayına sahip olan MI hesaplarının giriş yapıldığı telefonlar erişebilmekte. Fakat, TWRP gibi çeşitli çözümler ile yükleyen kullanıcıları forumlarda oldukça sık görüyoruz. Fakat bunu önermediğimizi bir kez daha belirtmek isteriz. Bu beta sürümleri geliştiricilere yönelik ve çeşitli hatalar ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu sebeple bir süre daha beklemeniz gerekmekte bunun yanında bu ay içinde cihazın güncelleme ile buluşması beklenmektedir.

Peki siz değerli kullanıcıların Xiaomi Mi 9T MIUI 12 güncellemesinden beklentileriniz nelerdir?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı