GündemMobil

Yemeksepeti’nden Firmalara Destek!

Corona virüsü salgını sebebi ile birçok işletme verimli bir şekilde çalışamaz hale geldi. Yemeksepeti’ne kayıtlı restoranlara destek niteliğinde bir çalışma hazırlıkları başladı.

Yemeksepeti CEO’su olan Nevzat Aydın Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaparak bünyesine kayıtlı restoranlara müjdeli haberi verdi.

Yemeksepeti’nin corona virüsü salgını sebebi ile almış olduğu birçok tedbir bulunuyor. Yemeksepeti corona virüsüne karşı hem çalışanlarını hem de kullanıcılarını korumak amacı ile almış olduğu bu önlemleri geçtiğimiz mart ayında aldığını duyurmuştu. Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın dün gece Twitter hesabından yapmış olduğu açıklamada, kullanıcılar tarafından restoranlara destek olabilme imkanı sunacaklarını ve bu çalışma üzerinde çalışmaya başladıklarını ifade etti.Yapılan bu açıklamada şu ifadelere yer verildi.Bugün iş ortaklarımızdan olan restoranlarımıza 20 Milyon TL ödeme gerçekleştirdik.Ödeme periyotlarını elimizden geldiğince sıklaştırıyoruz. Yakında sizlerin de onlara bu zor dönemde destek olabileceğiniz bir modeli açıyoruz. Bu dönemde hepimiz yan yanayız. Açıklaması yapıldı.

Şu an için bu uygulamanın nasıl çalışacağı veya detayları hakkında herhangi bir bilgi paylaşımı olmadı fakat Nevzat Aydın’ın Twitter hesabından yapmış olduğu açıklama üzerinden başka bir ipucu daha söyledi. Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın’ın bir takipçisi yapılacak çalışma ile ilgili düşüncesini belirtti.Nevzat Aydın’ın açıklamasının altına mention atan takipçisi askıda kahve uygulamasına benzer bir uygulamanın Yemeksepeti için yapılabileceğinden söz etti.

Nevzat Aydın’ın takipçisi ‘’ restoranlara destek olmak için askıda kahve uygulamasına benzer ‘karantinada sipariş’ yapılabilir.Hayat normale döndüğünde o sipariş hakkımızı ise belli bir kurallar içinde kullanırız.Ben mahallemdeki pizzacıdan ayda 2 kez pizza söylerdim. Şimdi de sipariş vereyim daha sonra yiyeyim.’’ İfadelerine yer verdi.

Nevzat Aydın ise bu Tweet’e karşılık “Tam olarak bunu yapıyoruz. Tebrik ederim. 🙂” yanıtını verdi.Yemeksepeti’nin bu çalışma ile işletmelere destek olmayı amaçlamaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı