Mobil

Yeni Apple Pencil İle İlgili Sürpriz Gelişme!

Teknoloji devi Apple’ın iPad ailesi için hazırladığı popüler ürünü Apple Pencil için sürpriz bir sızıntı yapıldı. Popüler kaleme yeni bir renk seçeneği geliyor. Karşımıza kısa süre önce aşağıda detaylandırdığımız yeni iPad Pro‘yu çıkaran ancak Apple Pencil için bir güncelleme yapmayan Apple, bu taraftaki güncellemeyi görsel olarak da gerçekleştirecek gibi görünüyor. Söylendiği kadarıyla yeni ya da bir sonraki Pencil için siyah renk seçeneği de sunulacak. Biliyorsunuz kalem şimdi tek renk olan beyaz renkte alınabiliyor.

Esasen çıktığından buna yana sadece beyaz olarak karşımıza çıkan gelişmiş kalem, siyah renk ile birçok kişiyi oldukça memnun edebilir deniyor. Ancak burada aşağıdaki kadar siyah bir renk çok olası değil. Apple’ın burada uzay grisi ile siyah arasında bir ton belirleyeceği düşünülüyor.

Apple Pencil ile harikalar yaratabileceğiniz yeni iPad Pro neler sunuyor ve kaça satılıyor? 11 inç ile 12,9 inç olmak üzere iki değişik büyüklükte gelen güncel aile, eski jenerasyonun görsel çizgisini devamını getiriyor. Ürünlerin çeşitlerini en tercih edilen yenilikleri arasında arkalarındaki üçlü kamera sistemi oluyor.

Apple’ın Eylül ayının son zamanların da yeni iPad Pro modelleri ile güncel Apple Pencil için kayıt yaptığı ortaya çıktı. Söz konusu kayıtlar Çin Sanayi bir de Bilgi Teknolojileri Bakanlığı (MIIT)’nda meydana çıktı. Tek istisna ise önceki kayıt dosyasında var olmayan A1993 model numarası.

Yeni ürün tasarım sayıları mevcut herhangi bir iPad modeline uymuyor ya da çok büyük olasılıkla henüz tanıtılmamış iPad Pro modellerini temsile diyorlar.

Yeni ürünler numaraları mevcut herhangi bir iPad modeline uymuyor bir de çok büyük olasılıkla henüz ortaya çıkarılmamış iPad Pro modellerini temsile diyorlar.

Apple’ın daha eski zamanlar da ortaya çıkarılan iPad modellerini yeni bir ülkeye kaydettirmesi güncel iPad modellerinin kısa zaman da ortaya geleceğinin bir göstergesi.

Algılanması neredeyse imkansız gecikme süresi, mükemmel piksel hassasiyeti, eğim ve kuvvet algılama, temas seçici teknoloji ve daha birçok özelliğe sahip. Kullanımı inanılmaz kolay, fikirlerinize hayat vermeye her an hazır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı