Mobil

Yeni Galaxy A Serisi Modellerinin Tanıtım Tarihi

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni Galaxy A serisi akıllı telefon modellerini tanıtacağı tarih belli oldu. Galaxy A serisi yeni akıllı telefonlar önümüzdeki hafta tanıtılacak. 

Samsung’un sevilen akıllı telefon serisi Galaxy A serisinin yeni akıllı telefonlarının tanıtılacağı tarih açıklandı. Samsung Vietnam yaptığı açıklamada Galaxy A serisi yeni akıllı telefonların 12 Aralık tarihinde tanıtılacağını açıkladı.

Arkasında kare formunda kamera kurulumuna sahip olacak olan yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlarda bu kamera tasarımının standart hale gelmesi bekleniyor. Yeni Galaxy A serisi akıllı telefonların ön kamerası ise tıpkı Galaxy Note 10 modellerinde olduğu gibi su damlası çentiğine sahip olacak ve kamera ortaya konumlandırılacak. 

3 Galaxy A Serisi Akıllı Telefon Tanıtılacak!

Tanıtılacak olan modellerin özellikleri bilinmese de 12 Aralıkta tanıtılacak olan SM-A115F, SM-315F ve SM-415F model numaralarına sahip modellerin Galaxy A11, Galaxy A31 ve Galaxy A41 modeli olması bekleniyor. Samsung Galaxy A serisinin yeni üyelerinin 32 GB, 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip olması bekleniyor. 

Samsung’un 2020 yılında toplamda 8 adet Galaxy A serisi akıllı telefon tanıtması beklenirken bu modellerin ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı