Mobil

Yeni iPhone ve iPhone SE 2 Hakkında Yeni Bilgiler

Apple’ın yeni iPhone SE 2 ve yeni iPhone modelleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte yeni iPhone modellerinin özellikleri. 

Teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki aylarda yeni iPhone SE 2 modelini tanıtması bekleniyor. Apple’ın yeni iPhone modelleriyle ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. 

Barclays analistlerinin Apple tedarikçilerinden aldığı bilgilere göre iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin RAM miktarları ortaya çıktı. Yeni iPhone modelleri 6 GB RAM ile birlikte gelecek. iOS işletim sisteminin RAM yönetiminin iyi olduğu için iPhone 12 modelinin ise 4 GB RAM ile birlikte gelmesi bekleniyor. iPhone 12 modellerinin 5G desteği ile birlikte gelmesi bekleniyor. 

Barclays analistleri ayrıca iPhone SE 2 modeli hakkında da önemli bilgiler verdi. Analistlerin aktardığı bilgilere göre iPhone SE 2 modelinin üretimine Şubat ayında başlanacak. Apple’ın iPhone SE 2 modelini Mart 2020 tarihinde tanıtması bekleniyor. 

iPhone SE 2 Özellikleri 

iPhone SE 2 modeli gücünü Apple’ın A13 Bionic işlemciden alması bekleniyor. 3GB RAM ile desteklenecek olan iPhone SE 2 modelinin 4.7 inç LCD ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. 399 dolar fiyat etiketine sahip olacak olan iPhone SE 2 modeli iPhone 8 tasarımına sahip olacak. 3D Touch özelliğine sahip olmayacak olan oyun Touch ID ile birlikte gelecek. iPhone SE 2 modelinin 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı seçeceğine sahip olması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı