Mobil

Yeni Spotify Arayüzü Ortaya Çıktı

Popüler müzik dinleme platformu Spotify yeni kullanıcı arayüzünü test etmeye başladı. İşte Spotify’ın yeni kullanıcı arayüzü ile birlikte sunduğu yenilikler. 

Sosyal dinmele özelliğini geçtiğimiz günlerde test etmeye başlayan Spotify şimdide yeni tasarımını test etmeye başladı. Spotify Premium kullanıcıları için sunulacak olan yeni özellikle birlikte kullanıcılar müzik listelerine, albümlerine ve dinledikleri podcastlere çok daha düzenli bir şekilde erişebilecek. 

MAC İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları

Yenilenen tasarım sayesinde Spotify kütüphaneniz daha derli toplu olacak. Kullanıcılar şu an kullanımda olan Spotify arayüzünde kütüphanelerinde aynı ekranlar sunan seçeneklere dokunarak dinlemek istediklerine erişebiliyordu. Yeni arayüz ile birlikte bu ekranlarda değişikliğe giden Spotify, kütüphane alt öğelerini kendilerine tek bir ekranda bulabilecek. Yeni görünümde ayrıca müzikler ve Podcast’ler tek bir ekranda bulunacak.

 

Spotify yeni görünümde müzik sekmesi, çalma listeleri, sanatçılar ve albümler yerlerini koruyacakken Podcast kısmı bölümler ve indirilenler gibi sekmelere ayrılmış. Spotify kullanıcılarının en çok kullandığı “Beğenilen Parçalar” sekmesi ise çalma listelerinin olduğu kısmın en üstünde yer alacak. 

Spotify Arayüzü Daha Derli Toplu Oluyor

Yeni görünüm ile birlikte Spotify’da Podcast deneyimi iyileştirilecek. Kullanıcılar dinledikleri podcaste ara verdiklerinde ya da kapattıklarında podcastlerine kaldıkları yerden devam edebilecek. Yeni Spotify arayüzü yurt dışında kullanıma sunulmuş olsa da Türkiye için henüz bir tarih açıklanmadı. Yeni Spotify arayüzünün önümüzdeki günlerde ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı