Mobil

ZTE Axon 10s Pro Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Çinli ağ teknolojileri üreticisi olan ZTE’nin yeni akıllı telefonu olacak olan ZTE Axon 10S Pro modelinin tanıtım tarihi duyuruldu. 

ZTE Küresel Ticaret Başkanı Xu Feng, yaptığı açıklamada ZTE’nin yeni Amiral gemisinin Axon 10S Pro olacağını açıkladı. Fegn açıklamasında ayrıca ZTE’nin yeni modelinin çıkış tarihini ve bazı özelliklerini de duyurdu. 

ZTE’nin yeni cihazı olacak olan Axon 10S Pro modeli, ZTE Axon. 10 Pro modelinin varisi olacak. 5G teknolojisini destekleyen ayrı bir model yerine doğrudan 5G destekli bir model olacak olan ZTE Axon 10 Pro modeli güçlü özelliklere sahip olacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacak olan Axon 10 Pro modeli ayrıca Qualcomm X55 5G modem ile birlikte gelecek. 

ZTE’nin yeni amiral gemisi ayrıca 4G ile 5G mobil ağlar üzerinde otomatik olarak geçiş yapabilecek. ZTE Küresel Ticaret Başkanı Xu Feng açıklamasında ayrıca Axon 10 Pro modelinin tanıtılacağı tarihi de açıkladı. Feng açıklamasında Axon 10S Pro modelinin MWC 2020 etkinliğinde duyurulacağını açıkladı. 

ZTE 5G Dönemi Başlatıyor

Mobil bağlantıda yeni bir dönemi başlatacak olan 5G teknolojisini yaygınlaştırmak isteyen ZTE, 2020 yılında 5G atılımı gerçekleştirecek. 2020 yılında 10 yeni 5G destekli model çıkartmaya hazırlanan ZTE’nin bu modellerinin 287 dolar ile 430 dolar fiyat etiketi arasında değişecek fiyatlara sahip olması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı