Otomobil

2019 Nissan Micra Türkiye Fiyatı Açıklandı!

Nissan’ın sevilen otomobillerinden Nissan Micra’nın yeni modeli 2019 Micra’nın Türkiye fiyatı açıklandı.

Nissan’ın ilk olarak 2017 yılında duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Micra sonunda ülkemizde geldi. İşte 2019 model Nissan Micra özellikleri ve Türkiye fiyatı. 

Nissan ailesinin en küçük üyesi olan Nissan Micra yenilendi. Yumuşak hatların yerine artık agresif çizgilerin tercih edildiği Micra tasarımı artık çok daha güçlü imajı başarıyla yansıtılıyor. 2019 model Nissan Micra ülkemizde tek motor seçeceği ile satışa sunuldu. 1.0 litre benzinli ve üç silindirli motoruyla 100 beygir gücüne sahip olan Nissan Micra, 5 ileri manuel ya da 7 ileri CVT otomatik şanzıman seçeceği ile satışa sunuluyor.

İç tasarımında önemli değişikliklerin yapıldığı otomobil sınıfındaki diğer otomobillerden çok geç olsa da sonunda bilgi – eğlence ekranına sahip oluyor. Üç kollu direksiyon simidi ile sportif bir ruh kazandırılırken, direksiyonun üzerinde kullanıcıların aracın ve bilgi – eğlence ekranının kontrollerini yapabileceği butonlar bulunuyor. Sade bir iç donanıma sahip olan Micra’nın özelliklerini donanım seçenekleri sayesinde zenginleştirilebiliyor. 

Nissan Micra sade ve şık iç tasarımınını tanında güvenlik önlemleriyle de dikkat çekiyor. Akıllı şerif takip sistemi, akıllı çarpışma uyarı sistemi, akıllı sürüş kontrolü, trafik işaretleri tanıma sistemi, hareketli nesne algılama sistemi ve otomatik far asistanı gibi özellikler sunulan güvenlik önemlerinden sadece bazıları. 

2019 Nissan Micra Türkiye Fiyatı

Yeni Nissan Micra modelinin Türkiye fiyatı sunulan donanım seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. Bu noktada Nissan Micra modeli Visia, Tekna, Platinum ve Platinum Premium donanım seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

Nissan Micra’nın tek motor seçeneği olan 1.0 litrelik benzinli motor ve 5 ileri manuel şansızıma sahip seçeceği Visia donanımıyla lansmana özel olarak 108.900 TL fiyatla satın alınabiliyor. Lansman sorası fiyat ise 118.700 TL olacak. Aracın otomatik CVT şanzımana sahip modelinin fiyatı ise 118.900 TL. Fiyat lansman sonrasında 128.200 TL olarak güncellenecek. 

Micra’nın Tekna donanım seçeceği ise sadece otomatik şanzıman ile satın alınabiliyor. Bu modelin fiyatı ise 125.900 TL olarak belirlenmiş. Fiyat lansman sonrasında 136.900 TL olarak güncellenecek. 

Aracın Platinium ve Platinum Premium donanım seçeneklerinde de sadece otomatik şanzıman seçeneği bulunuyor. Platinum donanıma sahip Micra’nın lansman fiyatı 139.900 TL olarak açıklanırken fiyat lansman sonrasında 148.100 TL olarak güncellenecek. Aracın Platinum Premium modeli ise 149.500 TL olarak açıklandı. Lansman sonrasında fiyat 154.900 TL olarak güncellenecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. Bunun yerine tercih edilecek en iyi otomobil bence Peugeot 208, birincisi tasarım konusunda 208’in bayağı bir gerisinde kalmış, ikincisi Peugeot 208 iç mekanı daha hoş duruyo, üçüncüsü ise

  2. Peugeot 508 varken bu aracı pek tercih eder miyim bilemiyorum 🙂 Tasarımı felan yeni nesil araçlardan biraz uzak kalmış sanki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı