Otomobil

2019 Toyota CH-R Türkiye Fiyatı Açıklandı

Japon otomotiv devi Toyota’nın Sakarya’da bulunan fabrikasında üretilen 2019 Toyota CH-R Türkiye fiyatı açıklandı. İşte merakla beklenen 2019 Toyota CH-R Türkiye fiyatı. 

Toyota’nın Sakarya’da bulunan fabrikasında üretilen ve kullanıcılar tarafından çok sevilen aracı Toyota C-HR yenilendi. Yenilenen Toyota CH-R modelinin Türkiye fiyatı da açıklandı. İşte yeni Toyota CH-R hakkında merak edilen özellikleri ve fiyatı. 

Toyota’nın yeni nesil otomobillerinden birisi olan Toyota CH-R geçtiğimiz ay yenilenmişti. 2019 model Toyota CH-R bazı ufak değişiklikler geçirmişti. Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen lansmanda duyurulan yeni CH-R modelinin merakla beklenen Türkiye fiyatı da duyuruldu. Toyota tarafından yapılan açıklamaya göre aracın lansman özel fiyatı açıklandı. Aracın eski fiyatlandırma ile birlikte yoluna devam edeceği Toyota tarafından açıklandı. 

2019 Toyota CH-R Türkiye Fiyatı

2019 Toyota CH-R hibrit seçeneği ile 186.950 TL’lik fiyat etikeyle tüketiciler ile buluşuyor. 2019 Toyota CH-R modelini 1.2 litrelik benzinli motor seçeceği ve Flama donanım paketi ile satın almak isteyen kullanıcılar ise araca 165.350 TL ödeyecek.

2019 model Toyota CH-R modelinin en üst donanıma sahip sürümünün fiyatı 239.300 TL olarak açıklandı. Lansman özel olarak açıklanan bu fiyatın lansman fiyatının sona ermesiyle birlikte fiyatının 265.800 TL’ye çıkacağı açıklandı. 

2019 Toyota CH-R aracının benzinli motor tarafında kullanıcıları 1.2 litrelik turbo motor bekliyor. Aracın Flame donanım paketinin yanı sıra ayrıca Passion donanım paketi de tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

Yenilenen Toyota CH-R modelinin tasarıma bakacak olursak, otomobilin ön tasarımının yenilendiğini görüyoruz. Yeni modelde yeniden yorumlanan gündüz farları ve sinyal lambaları bizleri karşılıyor. Farların üzerinde bulunan sinyaller ise aracın sporcu kimliğini pekiştirmiş. Aracın arkasında ise LED stop lambaları dikkat çekiyor. Aracın arkasında ayrıca stop lamlarının arasına konumlandırılan bir spoyler bulunuyor. Önde yakalanan sporcu kimlik bu sadeye aracın tümüne uygulanıyor. 

Toyota CH-R modelinin en dikkat çeken özelliklerinden birisi elbette ki hibrit motor seçeneğinde “Zaman Bazlı Elektrikli Kullanım Oranı”nın bizleri karşıladığını görüyoruz. Bu özellik ile birlikte kullanıcıların yolculukları esnasında elektrikli motorun ne kadar sürede devrede olduğu gösteriliyor. 

Japon otomotiv devi Totoya’nın Toyota Safety Sense güvenlik sistemi ile birlikte gelen araçta, Diz Hava Yastığı, Geri Manevra Trafik Uyarı Sistemi, Adaptif Hız Sabitleme Özelliği, Yaya Algılama Özellikli Ön Çarpışma Önleyici Sistem, Şerit Takip Sistemi ve Kör Nokta Uyarı Sistemi gibi önemli güvenlik donanımlarına sahip. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı