Otomobil

Araç Bakım Modelinde Volkswagen Atağı!

Volkswagen ile ilgili yeni araç bakım modelleri açıklandı ve konspetler duyuruldu. Yeni bakım konusunda Golf 8 lansmanı sırasında anıtılan paketler, yeni bir geliştirme sürecine giriyor.

Sık sık pek çok konu ile haber olan Volkswagen tarafından ülkemizde uygulanacak olan yeni bakım sistemi tanıtıldı. Yapılan açıklamalarda 24 aya kadar sürecek olan denetimler olacak ve sürekli yeni denetimler yapılacak.

Basit ve şeffaf bir sistem ile araçlara bakım yapılacağını söyleyen Volkswagen yönetimi, araçlar için yılda 1 defa bakıma girilmesi durumu oluşturuyor. Ülkelerin kilometre sınırlarına göre belirlenecek olan bu sistem, özel bir prosedür olarak karşımıza çıkıyor.

Sistem çok şeffaf olacak!

Araçların bakım maliyetleri malumunuz oldukça sıkıntılı olabiliyor. Özellikle büyük markaların bu konuda sağladığı fiyatlandırmalar, gerçekten de cep yakabiliyor. Can ve mal güvenliği dendiği zaman önemli bakımların düzenli olarak yapılması gerekiyor.

Ortalama 10 bin kilometrede bir araçlara düzenli büyük bakım yapılması gerekiyor. Bazı araçlarda turbo olduğu için bakımlarının daha sık olması gerekiyor.

Müşteri memnuniyeti açısından önemli bir çalışma sunan Volkswagen, yeni bir detaya ve ayrıcalığa dokunmak istiyor. Bu yüzden servise daha az gitmek ve bu konuya dair çalışmaları ekonomik yollar ile çözmek herkesin istediği bir durum oluşturacak.

Uygun fiyatlarla karşımıza çıkan bu bakım hizmetleri, yeni bir planlama ile tekrar güncellemeye girecek. Bu yüzden fiyatları daha net öğrenmek için duyuruları beklemek gerekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı