Otomobil

Gt-r50 Resmen Geliyor! Nissandan Büyük Sürpriz!

Farklı tasarımları ve özgün yaklaşımları ile karşımıza çıkan otomobil devi Nissan, yeni araçları ile konsept tasarımlarını ön plana çıkarıyor. GT-R 50 olarak karşımıza çıkan yeni araçla ilgili teslimlerin önümüzdeki yıl yapılmasına ilişkin pek çok düzenleme ve yapılaşma görünüyor.

Uzakdoğulu otomotiv şirketi tarafından ön plana çıkarılan bütün bu çalışmaları ve yenilikleri tek bir tıklama ile inceleyebiliyor ve ortaya çıkarabiliyoruz. Farklı bir yaklaşım ve ayrıcalık yaratan bu durum, herkes için estetik bir dili ortaya çıkaracak.

Konsept olduğu için 50 tane üretilecek!

Bu araç konsept bir araç olduğu için şu sıralar yalnızca 50 tane üretiliyor. Bu durum da herkes için farklı ve ayrıntılı bir çalışma yaratıyor. Bu konuya dair söyleyecek o kadar fazla şey var ki, kendinizle ilgili seçimleri ve ihtiyaçları da inceleyebilir ve organize edebilirsiniz.

Sadece 50 tane üretilmesi planlanan bu araç oldukça depozito almış ve müşterilerin isteklerine göre şekillendiriliyor. Araç bir hız canavarı olarak üretilecek gibi görülüyor. Aracın şu an ki üretim fiyatı 1.12 Milyon TL olarak belirlenmiş.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı