Otomobil

Jaguar Yeni Asi Aracını Tanıttı!

Klasik tasarımlar ile ilgili olarak pek çok konuda kendine özgün tasarımlarını ön plana çıkaran Jaguar, yeni aracı olan Jaguar 2021 F Type aracını tanıttı!

İngiliz malı olarak ön plana çıkan Jaguar, kendine has dokusu ve dokunuşu ile asil bir zarafeti simgeliyor. İnce detayları ve özverili tasarım anlayışı ile gerçekten büyük bir şıklık sunan bu araçlar, dış tasarımları ile ayrı iç tasarımları ile ayrı dikkat çekiyor.

Özgün bir çizgi ile isteklere cevap veren marka, kendi içinde de değişken bir dil oluşturuyor diyebiliriz. İnce çizgiler ile daha modern bir çizgiyi ön plana çıkaran markaya dair söyleyecek her türlü seçimi karşınıza çıkarmaya devam ediyoruz.

Lüks tasarım ile ince çizgiler

Aracın içinde daha çok kendine has bir dil barındıran Jaguar, hem lüks çizgileri ile ön plana çıkıyor hem de manuel ve otomotik kontroller ile karşımızda yer alıyor. Genel anlamda güçlü bir üretim ürünü olarak karşımıza çıkan marka, yeni araçları ile özgür bir düzenlemenin ürünü olarak hizmet sunuyor.

3 farklı motor yapısı ile ön plana çıkan araçlar, her zaman için çok daha hızlı ve güçlü bir dilde hizmet sunuyor ve bu sunumları da kendine has bir yapıda karşınıza çıkarıyor diyebiliriz. Yapılan bütün çalışmalar için ortaya çıkarılan her güncelleme için, kendinize has bir dengeye ulaşabilirsiniz. Ürünle ilgili çıkış fiyatı ve çıkış tarihi henüz paylaşılmadı. Merakla bekliyoruz!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

4 Yorum

  1. bir peugeot 508in tanıtımını çok merak etmiştim şimdide yerli otomobilimizin tanıtımını merak ediyorum 😀

  2. yeni araç tanıtımlarını çok seviyorum tüm tanıtımları izledim ama peugeot 508i tanıtımı ebi daha çok etkilemişti yalan yok 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı