Otomobil

Kia Yeni Logosu Sızdırıldı

Güney Koreli ünlü otomobil üreticisi Kia yeni logosunu sızdırıldı. İşte dünyaca ünlü otomobil üreticisi Kia’nın yeni logosu. 

Kore Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi veritabanında Güney Koreli otomobil üreticisi Kia’nın yeni logosu ortaya çıktı. Güney Koreli otomobil üreticisi Kia, yeni logosunun bir benzerini 2019 yılında Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenen Kia Imagine isimli konsept otomobilinde kullanılmıştı. 

Kore Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’nde ortaya çıkan bu logonun hem kırmızı hem de siyah renkte ortaya çıkması ve başvuru tarihi alanının boş olduğu görülüyor. Başvurudan anlaşıldığı üzere Kia’nun yeni logo tasarımı henüz onaylanmamış durumda. Kia’nın yeni logosunun kısa bir sürede onaylanması bekleniyor. 

Modern ve Sade

Kia’nın yeni logosunun şık ve modern olduğu görünüyor. Yeni Kia logosunun önümüzdeki yıllarda tüm Kia modellerinde mi yoksa sadece elektrikli Kia otomobillerinde mi kullanılacağı şimdilik bilinmiyor. Kia’nın yeni logosunun ne zaman ve hangi araçlarda kullanılacağına yönelik şimdilik bir yorum yapmak mümkün değil. Yeni Kia logosunun ayrıca sadece Güney Kore’de de kullanılabileceğine dair bir söylenti de bulunuyor. Kia tarafından bir resmi bir açıklama bulunmazken Kia’nın yeni logosu hakkındaki açıklamaları önümüzdeki günlerde göreceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı