Otomobil

Renault Türkiye’de En Çok Kiralanan Oldu!

Marka bazından baktığımız zaman, insanların isteklerini en iyi şekilde ön plana çıkardığımızı görebiliyoruz. Bu süreçler için genellikle firmaların toplu olarak kiraladığı araçları görebiliyoruz. Otomobil kiralama konusunda Türkiye’nin en etkili tercihi Renault oluyor.

Yapılan araştırmalar 2019 yılı için oldukça öncelikli bir seçenek yaratıyor bizlere. Tüketiciler ile ilgili pek çok çalışmayı ön plana çıkaran her yeni süreç ve fırsat için sizler de kendinize dair bir dil yaratabilir ve bu çalışmaları kolaylıkla organize edebilirsiniz.

Ülkemizde en çok kiralanan araçlar için Renault hem uygun fiyatlı bir araç oluyor, hem de tercihler olarak da hızlı bir seçim sağlıyor. Yapılan bağımsız araştırmalar gösteriyor ki, 2019 yılının ilk 9 ayında genellikle en çok sevilen araçlar Renault oluyor. Bu yüzden de istekleri yakından takip edebiliyorsunuz.

Kiralama fiyatları ve bakım maliyeti!

Araştırmanın detaylarına baktığımız zaman 2019 yılının ilk 9 ayında 2,9 Milyar TL’lik araç alımı yapılmış. Bu durum da oldukça yüksek bir seviye oluşturuyor. 284 Bin araçtan oluşan ve önemli bir seçenek yaratan Renault için yapılacak her seçim bizlere de bir iktisadi sonuç yaratıyor.

Satın alınan araçlarda genellikle büyük bir oran var ve bunların içerisinde öncelik Fiat ve Renault bulunuyor. Yüzde 26,9 ile Renault en çok tercih edilen araçlardan oluyor. Bu konuya dair yapılacak her bir seçeneği ve fırsatı kendinize göre kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Fiat markasından hemen sonra da Volkswagen markası geliyor. İlk 3 sıralama bu şekilde.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. bazı durumlara göre kurtarıcı olsa da araç kiralamayı çok mantıklı bulmuyorum. bir süre sonra baktım ebim de çok işime yarayacak bende peugeot 208 almaya karar verdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı