Otomobil

Tesla’nın Çekme Kancalı Model Y’si Görüntülendi!

Model 3 aracında vaat edilen çekme kancası şu sıralar yalnızca Avrupa’da piyasaya sürülmüştü. Bu konuda yapılan çalışmalar Tesla’nın araç konusunda çok daha fazlasını yaptığını göstermekte. Model Y ise karşımıza bu detaylar ile çıkıyor!

Model Y ile oldukça iddialı bir çekme gücüne sahip olan araç ile ilgili pek çok beklenti var. Özellikle çekme halatı konusundaki beklentiler için çalışma yaratan Tesla, bu konuya da açıklık getiriyor.

İnsanların merakla beklediği Tesla Y aracında çekme kancasının olması büyük bir özellik. Çünkü bazıları ya karavan kullanmak için ya da başka bir aracı çekmek için bu özellikleri ön plana çıkarabiliyor. Bu yüzden pek çok durumda bu aracın çekme aparatı kullanılabiliyor.

Çekme kancalı fotoğraf paylaşıldı!

Çekme halatlı bir fotoğraf paylaşan Tesla, bu konuya dair özellikle aracı bekleyenlerin içini rahatlatacak bir dil yaratıyor ve herkes için de bu konuya ilişkin bir cevap oluşturuyor diyebiliriz.

Hem daha hızlı hem de daha estetik bir dilde büyüyen ve ilerleyen bütün çözümler için aracın insanın beklentilerine net cevaplar vermeye çalıştığını görebiliyoruz. Bu yüzden söylenecek çok fazla şey var.

Araçlarla ilgili satın alınma süreçlerinde özellikle kancalı isteyen insanlar, ön siparişlerin ardından araca dair pek çok yenilik üzerinde duruyor. Bu yüzden de bu durumu çok güçlü şekilde takip ediyorlar. Peki ama yaklaşımlar nasıl ilerleyecek bu durumla ilgili olarak? Bu durumu hiç düşündünüz mü? Merakla bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı