Otomobil

Trafikteki Cybertruck’tan İlginç Görüntüler!

Son dönemin girişim ve iletişim insanı olan Elon Musk, yeni teknoloji aracı olan Cbyertruck oldukça büyük bir duyuru şöleni ile tanıtılmıştı. Olaylı bir araç tanıtımından sonra araç büyük reklam olmuştu. Teknolojik bir araç olarak ön plana çıkan Cybertruck trafikte de gayet cool bir görüntü sergiliyor.

Elon Musk tarafından pek çok teknolojik başarı ön plana çıkıyor ve bu başarıya dair her zaman yenisi ekleniyor. Boring Company gibi şirketlerin sahibi olan Elon Musk, yeni aracı ile oldukça iddialı bir çıkış yapıyor. Daha çok özellikten ziyade inovasyon konusunda kafayı gelişime takan Musk, bu konuda ciddi işler yapmak istiyor gibi görünüyor.

25 Kasım’da yapılan açıklama ile 200 Bin sipariş almıştı. Bu siparişlerle birlikte araç üretimi konusunda hızlı bir ilerlemeye sahip olan Elon Musk, nihayet aracı piyasalara bırakmaya başladı.

Trafikte CyberTruck görüntüleri çekilmeye başlandı

Sipariş ve tanıtımı ile oldukça güzel ve hızlı bir satış stratejisi gerçekleştiren Musk, bu sefer kendini her zamanki kaliteli ilerleyişi ile sınıyor ve daha iyisini yapmayı hedefliyor. Otomobil tutkunlarına yeni bir görüntü ve görsel ile tanıtım yaptıran Elon Musk, Geleceğe Dönüş filminden fırlamışçasına karşımıza çıkan bu araba için oldukça ütopik bir tasarım kullanmış.

40 Bin Dolarlık fiyatı ile yaklaşık 229 Bin TL fiyata satışa sunulacak olan bu araç (vergisiz), tek şarj ile 402 kilometrelik bir menzile sahip oluyor ve bu konuda da gayet önemli bir ilerleme ile çıkıyor karşımıza. YBER

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı