Otomobil

Üretimi Durdurulan Bu Efsane Araçları Hiç Gördünüz Mü?

Efsane otomobiller hayatımızın pek çok yerinde kendine has bir ilerleme ve büyüklük sağlıyor. Bu yüzden de kişisel çalışmaları ve beklentileri kendine oranla değiştiriyor ve büyütüyoruz. Peki ama üretimi durdurulan pek çok efsane araç var. Siz bunların hangisini gördünüz?

Yüksek performanslı araçlar hayatımızın pek çok yerinde favorilere kaydettiğimiz, hayranı olduğumuz araçlar olarak çıkıyor karşımıza. Mesai farkı gözetmeksizin izlediğimiz bu araçların üretimi durdu yakın zamanda. Peki ama bu araçlarla ilgili neler oluyor? Gelin bakalım.

BMW İ8

Bu aracın üretimi durduruldu. Hibrit araçlar arasında oldukça ilgi çeken bir araç olsa da, talep konusunda az bir sipariş olunca BMW üretimi durdurma kararı aldı. Yani şirket son üretimlerini yapıyor şu sıralar.

Aston Martin Vanquish

Bu araçlar da oldukça ilgi çeken estetik araçlar. 2001 senesinde piyasaya sürülen bu araç asabi bir görüntüye sahip ve oldukça güçlü. 2018 yılında üretime ve pazara vea etti bu araç da.

Porsche 991

Spor otomobil konusunda ön plana çıkan araçlardan olan Porsche 991 aracı, kendine has yenilikleri ve beklentisi ile herkese dair bir seçenek yaratıyor. Önümüzdeki aylarda yeni modeller yola çıkmaya hazırlansa da, artık 911 serisi üretilmeyecek.

Alfa Romeo 4C Coupe

İtalyan tasarımlarından ön plana çıkarılan bu araç, kesinlikle güvenilirlik konusunda ön plana çıkıyor. Dünyanın en az güvenilir otomobilleri olarak değerlendirmek bir yana, pek çok kişiye dair de estetik olarak çekici gelmiyor. Bu seri de geçtiğimiz sene üretimini durdurduğunu açıkladı bu yüzden.

Chevrolet Corvette C7

Amerikan aracı olan Chevrolet oldukça önemli bir ürün. Önden motorlu olan Corvette 7, yakın zaman içerisinde üretimini durdurdu ve açık artırmaya çıkarılarak satıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı