Otomobil

Mercedes GLA’da Dikkat Çeken Yenilik!

Otomotiv devlerinden olan Mercedes GLA, kendine has bir çalışma ile son dönemlerin belki de en çok konuşulan konularını ön plana çıkarıyor ve 11 Aralık tarihinde tanıtılacak olan yeni araç için bir duyuru yapıyor. Bu duyurular için hem güncel hem de beklentiler içerisinde yer alan aşamaları tek bir tıklama ile kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz. Yapılan yeni paylaşımlar araca dair görselleri sunuyor ve aynı zamanda araç ile ilgili pek çok bilgiyi de takip etmiş oluyorsunuz.

Araca dair kör nokta konusunda güvenli bir sürüş yaratan Mercedes, her türlü seçimi ve fırsatı ortaya çıkarmanın peşinde. Bu yüzden de kişisel iletişimleri ve seçenekleri çok daha dikkatli ve yenilikçi bir dil ile organize edebiliyor ve inceleyebiliyorsunuz. Amaçlar burada daha çok kişiye ulaşmak olduğu için marka önden heyecanımızı cezbedecek yeni görseller yayınladı.

Kör nokta çıkış uyarısı!

Araçta yer alan kör nokta çıkış uyarısı herkes için önemli bir seçenek oluşturabilir. Yeni nesil bir çalışma oluşturan bu teknoloji, sürücüye uyarılarda bulunabiliyor. Bu yüzden olası durumlarda aracın kapısının çarpabileceği bir bisikletli ya da motosikletlinin olması durumunda pek çok uyarı konusu gündeme gelebiliyor. Bunların hepsini kendi içinde değerlendirebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz.

Anlık olarak uyarılarda bulunan pek çok sistemle donatılan araç, aynı şeyi sizlere özellikle dikkatinizden kaçan konular ile ilgili olarak sunmak istiyor. Bu yüzden herkes için değişen bir dilde hizmet üretiyor ve ortaya çıkarabiliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı