Otomobil

Yeni Yerli Otomobilde Ayna Yok Mu?

27 Aralık gününde tanıtılacak olan yerli araç ile ilgili pek çok detay karşımıza çıkıyor. Araçta ilk dikkat çeken şey aynaları oldu!

Aracın bu halini gören, yani üstü brandalı kapalı halini gören pek çok kişi sosyal medya üzerinde çeşitli yorumlarda bulundu. Pek çok vatandaş bu konuya dair güncel bir duyuru yaptı ve sosyal medya üzerinde dikiz aynası olmadığı konusunda bir çalışma üretmeye çalıştı. Ama araçta dikiz aynası yok ise bu neye işaret ediyordu?

Yerli otomobil ile ilgili olarak 27 Aralık 2019 tarihi bir duyuru tarihi olacak ve aracın teknik özellikleri de uzun süredir açıklanmadığı gibi o gün açıklanacak. Araca dair pek çok şey merak ediliyordu. Bunlardan biri de tasarım ve görseller oldu. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından yapılan paylaşım ile ilgili olarak tasarıma dair pek çok şey görüldü diyebiliriz.

Yan aynalarının olmaması özelliği!

İtalya üzerinden getirilen araç ile ilgili olarak pek çok bilgi paylaşıldı. TOGG’un yerli otomobilin tasarımı için İtalya merkezli Pininfarina şirketiyle anlaştığı detayı ortaya çıkmıştı. TOGG, bu bilgiyi resmi olarak doğrulamadı.

Tabi bu konu ne kadar farklı ve ne kadar değişken olarak karşımıza çıkıyor o da ayrı bir konu oluyor. Bu yüzden yapılacak olan bütün çalışmaları ve beklentileri online olarak görebiliyor ve inceleyebiliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı