Otomobil

Yerli Otomobille İlgili Şoke Eden Gelişme!

Yerli otomobil ile ilgili yapılan analizlerde hiç tahmin edilmeyen veriler paylaşıldı. Aracın beğenilme ve satın alma tahminleri gerçekten kayda değer sonuçlar sunuyor!

Araçlarla ilgili iseniz kedinizle ilgili beklentilerin hemen hemen çoğunu görmüş ve biliyorsunuzdur. Türkiye’nin yerli otomobil markası olarak ön plana çıkan TOGG, tanıtımdan itibaren oldukça geniş bir ilgi gördü ve kendi motivasyonunu da bu ilgiden alarak yoluna devam ediyor. Bu konuya dair söyleyecek çok fazla şey olduğu için de insanların istekleri ve düşünceleri sürekli değişebiliyor. Bakan Varank tarafından yapılan araçlar ile ilgili değerlendirmede gerçekten büyük bir iletişim ve ulaşım durumu söz konusu hakim ve şoke eden sonuçlar var.

Araca dair beğeni oranları şu şekilde gidiyor:

  • Aracın görülme oranı %95,4
  • Aracın beğenilme ve projenin desteklenme oranı %97
  • Tasarımların beğenilme oranı %96
  • Bu aracı satın almak isteyenlerin oranı %89

olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden de Bakan Varank tarafından yapılan açıklamalar oldukça ilgi çekici oluyor. Yapılan açıklamalar daha çok tasarımların uyumlu ve tescil edilebilecek bir şekilde ilerlemesi için önem arz ettiğinin bilgisi çıkıyor karşımıza. Ön para ödenerek yapılan ön sipariş uygulamasının henüz başlamadığını söyleyen bakan, bu konuda lansman ile ilgili de detayların tamamını kendine has bir dilde organize ediyor. Şuan için aracın şarj alt yapısı üzerinde çalışılıyor ve pilli üretimler yapılıyor. Alt yapılar için elektrikli şarj istasyonları yapılıyor.

yerli otomobil togg ile ilgili görsel sonucu

Bu istasyonlar ile birlikte pek çok araç kendini şarj edebilecek buradan. Bunun için de bazı istasyon çalışmaları yapılıyor. Araçlar tahmini olarak 2022 sonlarına doğru yollarda olacağı için elektrikli petrol istasyonlarının alt yapıları da o zamana kurulmuş olacak. Yeniş arj istasyonları ile çok daha hızlı bir üretim yapılacak. Benzin istasyonlarına entegre elektrik istasyonları ile birlikte zorunla elektrik istasyonu durumu da ön plana çıkarılacak. Yol haritası kurulan bu yapıda, geniş çaplı bir hizmet faaliyeti ön plana çıkarılıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı