Otomobil

Youtuber’dan TOGG Yerli Araç İncelemesi Geldi!

Yerli otomobil çıktığı günden bu yana pek çok kişiye ilham verdi ve özellikle ülkemizin projeleri bazında oldukça önemli bir gelişim oluşturdu! Peki ama süreç nasıl ilerleyecek dersiniz? Gelin youtuber tarafından yapılan videoya göz atalım.

2011 senesinden bu yana başlayan ve çalışmalar ile ilgili olarak çözümleri ön plana çıkaran TOGG araç ile ilgili olarak, 27 Aralık akşamı canlı yayın ile tanıtımlar yapılmıştı. Otomobil yerel ve ulusal basında büyük bir yer bulduğu için oldukça yoğun ilgi çekmişti.

Bu duruma dair internet üzerinden yapılan çalışmalar, incelemeler ve beklentiler herkes için bir beklenti ve yenilik yarattığı için, durumun ciddiyetine ve güzelliğine yönelik bir youtuber araç ile ilgili bir duyuru yaptı ve video inceledi.

Doğan Kabak ile video yayınlandı!

Video üzerinde kendi kanalından çalışmalar ve duyurular yapan Youtuber Doğan Kabak, bu konuya ilişkin de aktif bir çalışma üretti ve kişisel beklentileri en iyi şekilde ön plana çıkarmaya başladı.

Amaç burada Türkiye’nin en iyilerine ulaşmak ve çalışmaları da bu amaçla organize etmek oluyor. Baştan savma bir iş olmadı ve bu konuya dair büyük çalışma yapıldı diyen CEO Mehmet Gürcan Karakaş, araç ile ilgili büyük bir beklenti ve incelemenin bu denli sevilmesinden çok memnun.

Yapılan yorumlar şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

3 Yorum

  1. inceleme videoları gelde izlemeye doyamayız artık ancak 2020 peugeot araçlarına da incleme yapın peugeot araçlarından vazgeçmem

  2. youtuberların bir sünraki inceleyeceği elektrik araç umarım peugeotdan gelir fazlasıyla merak ediyorum 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı