Oyun

10. Yıl Şerefine Angry Birds Güncellemesi Geliyor!

Pek çok konuda efsaneleşmiş olan oyunlardan Angry Birds, özellikle ilk çıktığı zamanlarda çok dikkat çekiyordu. Bu konuda özellikle PUBG mobil güncellemesi özellikle karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Yeni güncellemesi ile karşımızda yer alan bu güncelleme herkes için farklı bir beklenti oluşturdu!

Akıllı telefonların yeni yeni çıktığı yıllarda her yeri kasıp kavuran ve bir türlü oynanmayan o meşhur oyunu hatırladınız değil mi? Aradan tam 10 sene geçmesine rağmen özellikle kişilerin beklentilerine cevap veren bu oyun, herkes için farklı bir yaklaşım oluşturuyor. Bu yüzden de popülerlik ile ilgili her beklentiyi ve seçeneği kendinize göre kullanabilir ve organize edebilirsiniz.

Mini oyunlar ve ödül törenleri ile yaşatılan oyunlardan olan Angry Birds, 10. yıl dönümü ile ilgili yeni duyuru yapıldı. Mini oyunlar konusunda büyüyen bu oyun, bakalım nasıl bir güncelleme gerektiriyor.

Güncellemeler içinde neler var?

Güncelleme içinde 2020 yılına dair yeni duyurular var ve bu duyurular da herkes için farklı bir yaklaşım yaratacak. Bu yüzden de kule çalışmalarından tutun da silah seçimlerine kadar pek çok seçenek karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Daha fazla zaman kaybetmeyin ve aşamaların içerisinde yer alan çözümlere sizler de göz atın. Yeni görevler ve ödüller sunan oyun, yeni skinler ile de ön plana çıkıyor gibi görünüyor. Detaylar ve daha fazlası için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bu aşamalarda detayların ve farklı beklentilerin içerisinde oyuna dair güncellemeler de mevcut bulunuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı