Oyun

2019 Yılının En iyi Çevrimdışı Android Oyunları

Bu yıl en çok puan alan ve daha yüksek indirme oranları ve kullanıcı incelemeleri bulunduğundan, Android telefonunuzda denemeyi kesinlikle seveceğiniz en iyi 2019 Android oyunlar hakkında incelemelerde bulunduk. Aşağıdaki oyunlara bir göz atın.

Ücretsiz Çevrimdışı Oyunları

Asphalt 8: Airborne

Bu, çevrimiçi çok oyunculu olarak kopyalanan tek oyuncunun bağlantısı kesilen Android eğlencelerinden biridir. Düzenli olarak Android ve iOS cihazlarında oyun yürütmenin karşılaştırılmasında kullanılır. İyi görünümlü resimler ve hareketlerle, ayrıca, sanal atıştırma mesleğiniz boyunca sizi meşgul edecek bazı uygulayıcı film müzikleri vardır. Genel olarak bu oyun üst sıradaki ilk sırayı aldı!

Alto’s Adventure

Bu eğlence sadece güzel rekreasyonların anlamını zorladı. Alâmetli bir karakteri, dağda toplanıp ihtiyatlı olan paraları toplayarak hedefine almanız gereken bir sprinter tarzı eğlence. Oyun gelişigüzel üretilmiştir ve çeşitli engelleri yönetmeniz gerektiğinde her zaman ima eder. Oyun, şok edici malzeme temalı seviye ile olağanüstü piyano temelli film müziği iklimi ile değişen şekil ve tonlar tasarlar.

Plague Inc.

Herhangi bir noktada perişan bir araştırmacı olduğunuzu ve tüm gezegeni ezebilecek bir şey yaptığınızı düşünerek, bu noktada bu eğlence tam size göre. Ölümcül bir enfeksiyon yapabilir ve bulabileceğiniz en fazla sayıda kişiyi bulaştırmak için yayabilirsiniz. Yönlendirmenin, prosedürlerinize meydan okumaya çalışacak kendine özgü zeki hesaplamaları vardır.

Freeze!

Durdurma, kaçış yazma eğlencelerinin anlamını değiştirir. Bu arada test edip gevşeyebilecek çok sayıda bağlantısız Android rekreasyon alanı var. Bu özel eğlencede, topu serbest bırakmak ve girişi başarmak için tüm saptırma kurulumunu değiştirmeniz gerekir. Bazı yumuşatıcı ses parçalarının yanı sıra aklınıza bir şey getirecek birkaç test içerir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı