Oyun

2020 Yılının En Çok Satan Steam Oyunu

Oynaması bedava, artık kirli bir kelime değil. Bankaya zarar vermeden çok sayıda parlak PC oyununun keyfini çıkarabilirsiniz ve en iyi freebies’lerin çoğu, Valve’in uzun süredir çalışan PC platformu olan Steam’de yaşar.

En iyi ücretsiz Steam oyunları kısa, dokunaklı hikâyelerden geniş MMO’lara ve aradaki her şeye kadar değişir: ne tür bir oyun isterseniz, kutularınızı işaretleyen bir şey bulacaksınız. Bu listede, bugün oynayabileceğiniz en iyi ücretsiz Steam oyunlarından geçeceğiz – ve endişelenmeyin, karşılaşabileceğiniz mikro işlemlere dikkat çekeceğiz

– Dota Underlords Valve’in Otomatik Satranç’a cevabı. Dota Underlords’da, diğer otomatik savaşçılarda olduğu gibi, karakterlerinizi yuvarlak tabanlı kavgalar sırasında kontrol etmezsiniz – bunun yerine, doğru kahramanları seçmek ve birlikte iyi çalışan bir ekip oluşturmakla ilgilidir. Underlordsları birbirinden ayıran şey, Valve’in MOBA’ sına yatırım yapan herkes için bariz bir seçim yapan Dota ayarı ve türdeki diğer oyunların aksine her maçtan sonra ödülleri garanti eden doğuştan gelen rastgele olma eksikliğidir. Erken Erişim’de ve Valve onu sonsuza dek özgür tutmayı taahhüt etti, ancak gelecekte ücretli savaş geçişleri bekle.

– Brawlhalla Yumurtlayın, balta alın ve son durana kadar diğer herkesi yüzünüze vurun. Brawlhalla, çevrimiçi ya da yerel çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz cilalı bir platform savaşçısıdır ve her raunda kendi çarpıcı anını vermek için yeterli sayıda farklı silah, karakter ve gadget’a sahiptir. Düzenli güncellemeler ve mevsimsel olaylar, kafanızı sık köşede döndürmek için bir neden verir. Derilere para harcayın veya daha fazla kahramanın kilidini açın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı