Oyun

2020 Yılının En İyi Steam Oyunu

2020’nin sunduğu en iyi Steam oyunlarını evi de en iyi PC oyunlarını ve en iyi kooperatif PC oyunlarını bulabileceğiniz yerdir. Oyun kütüphanesinin cazibesi sadece geniş katalogu değil. Satın alındıktan sonra, kitaplığınızdaki oyunlar istediğiniz bilgisayarlara istediğiniz kadar yüklenebilir. Oyunlar ayrıca gerektiğinde otomatik olarak güncellenir ve bu da Steam’i sorunsuz bir oyun deneyimi için çok daha önemli hale getirir. 2020’nin en iyi Steam oyunlarını bulmakta kaybolmak kolaydır. Ancak eğlencenin bir kısmı, daha önce duymamış olabileceğiniz tüm bu oyunlara göz atmak ve keşfetmek ve birçoğu oldukça sık satışa çıkıyor.

Bu nedenle, bu avda size yardımcı olmak için 2020’nin sunabileceği en iyi Steam oyunlarını bulmanız için derinlemesine araştırma yaptık. İster yeni ister son gözde veya klasik olsun, 2020’lerin şu an sahip olduğu en iyi Steam oyunları için seçtiklerimiz. Kenshi’den saatler süren oynanıştan saatler sonra saatler alacaksınız. Kenshi 2020’nin en iyi Steam oyunlarından bazıları, başka hiçbir yerde var olamayacak olanlardan. Karmaşık RPG’ler ve strateji oyunları, gelişmek için bir oyun PC’sinin benzersiz özelliklerini gerektirir ve Kenshi mükemmel bir örnektir.

SİZİN İÇİN ÖNERİLEN VİDEOLAR

TechRadar Eski Mount & Blade oyunlarından ipuçlarını alan Kenshi, kendi hikâyenizden sorumlu olduğunuz sanal alan, manga temelli bir RPG’dir. Devasa bir dünyanın ortasında bırakıldınız – Elder Scrolls: Daggerfall kocaman – düşünün ve hiçbir oyun sistemi ile sınırlı değilsiniz. Kendiniz için bir ev inşa edebilir veya büyük bir maceraya başlayabilirsiniz. Kenshi’den saatler geçtikten sonra saatlerce oyun oynayacaksınız

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı