Oyun

2021’de PS5 ve Xbox Series X İçin Yeni Battlefield Geliyor!

EA, yeni Battlefield hakkında oyun severleri bilgilendirdi.Oyununun ne zaman çıkacağı hakkında detaylı açıklamalar yapıldı.2021 yılında oyuncular ile buluşacak olan Battlefield serisinin sıradaki oyunu yeni nesil platformları hedefleyecek gibi duruyor.

DICE stüdyosunun Battlefield serisinin sıradaki oyunu üzerinde çalışıldığı Electronic Arts tarafından doğruladı.İsveçli stüdyo olan DICE, geçtiğimiz günlerde Star Wars: Battlefront II ve Battlefield V’e vermiş olduğu içerik güncellemelerine noktayı koyarak “Battlefield’ın geleceği için odaklanacağını” ifadelerini kullanmıştı.

Geçtiğimiz yılın ekim ayında çıkacak olan yeni Battlefield oyunu, EA’in mali toplantısında

açıklanmıştı.EA, o zamanın şartlarından dolayı Nisan 2021’den Mart 2022’ye kadar sürmesi beklenerek 2022 mali yılında geleceğini belirtmişti.Çıkacak olan yeni Battlefield serisinin sıradaki halkası için platform ve tarih konusunda daha detaylı bilgilere yer verildi.

PS4 İçin Yeni Battlefield Oyunu Gelecek Mi ?

EA, yeni çıkacak olan Battlefield oyunu ile ilgili herhangi bir somut bilgi paylaşımı yapmadı, fakat oyunun yeni nesil platformlar ile gelecek olan yeniliklerin hedeflendiğini belirtti.Sıradaki Battlefield oyunu, 2021 yılında piyasaya çıkması ile birlikte PlayStation 5 ve Xbox Series X’e gelmesi bekleniyor.

2021 yılında piyasaya çıkması planlanan oyundan daha az bir performans beklenemezdi.

EA bunun yanında, çıkacak olan yeni Battlefield oyununu, yeni konsolların piyasaya çıkarılacağı 2020’nin yerine 2021 yılında çıkaracak ve daha fazla bir oyuncu kitlesine hitap edecek gibi duruyor.EA yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Yeni konsol tabanının oldukça küçük olacağı ve bu sebeple Battlefield oyununu 2020 yılında çıkarmak, oyunun potansiyeli için doğru olmayacak Bu sebeple oyunu 2022 mali yılında çıkarmak planımızın bir parçası.” açıklamalarında bulundu.

Yeni çıkacak olan Battlefield oyunu, hangi zaman diliminde geçecek bilinmiyor ve oyunu bekleyenler için merak konusu oldu.Battlefield 1 ve Battlefield V oyunlarında ise tarihsel savaşlar konu alınmıştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı