Oyun

2K Games, Yeni WWE 2K Battlegrounds’un Tanıtımını Yaptı!

Açıklama yapan 2K Games, WWE oyun ailesi ile ilgili planladığı ve yakın bir zamanda da kullanıcılarının huzuruna sunacağını belirtti.2K Games’in yayınlamış olduğu açıklamada arcade tarzı aksiyonu olan WWE Battlegrounds hakkında bazı detayları da paylaştı.Oyunun ilk fragmanı da oyunseverler ile buluştu.

Geçtiğimiz günlerde 2K Games, 2020 yılında yeni bir WWE oyununun tanıtımının yapılmayacağını belirtmişti.Fakat firmanın bugün yapmış olduğu açıklamada arcade tarzındaki yeni oyunu WWE 2K Battlegrounds hakkında tanıtım videosu hazırladı ve yayınladı.İlk fragmanı yayınlanmış olan oyun, oynanış stili ve grafikleri sebebi ile serinin oyunseverlerinden büyük tepki topladığı biliniyor.

WWE 2K Battlegroundsun ilk fragmanı yayınlandı

WWE 2K BattlegroundsWorld War Z ve NBA 2K Playgrounds oyunlarının geliştiricisi olan Saber Interactive tarafından geliştirileceği biliniyor.

Yeni oyunun ilk tanıtım videosunun yayınlanmasından sonra izlenme sayısı 100 bini geçtiği görülmekte.Oyuncuların bir bölümü ise klasik WWE oyunlarından biraz uzak bir tasarımda olan bu yeni oyunu, oyunseverler şimdiden eleştirmeye başladı.

Oyun içinde efsaneleşmiş güreşçilerin yer alacağı bilinmekte ve 2K Games’in yaptığı açıklamada belirtilen bir güreş simülasyonundan farklı bir sosyal bir arcade oyunu olmayı hedefliyorlar.Bunun yanında firma, WWE 2K20 lansmanından bu zamana kadar yayınlamış olduğu beş büyük güncellemenin oyunun aktifliği bakımından yeterli olduğunu da dile getirdi.WWE 2K19 için de söz verildiği gibi sunucular bir müddet daha aktif olacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı