Oyun

AAA Oyunu İçin İş İlanı Müjdesi!

Microsoft son dönemlerdeki gelişimine sürat kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz sene bünyesine katılan inXile Entertainment ile hayranlarını gerçekten sevindirecek çalışmalar yapan Microsoft, bu konuya dair geniş bir çalışma sunuyor!

RPG oyunlar ile ilgili olarak önemli bir stüdyo sağlayan inXile Entertainment, bu konuya dair kendi oyunlarını üretmekle kalmıyor aynı zamanda çekimlerine dair de geniş bir çalışma sunuyor. Brian Fargo ile ününe ün katan stüdyo, herkes için farklı bir çalışma üreterek beklentileri üzerine çekiyor.

Microsoft inXile Entertainment ile ilgili olarak yaptığı çalışmalarda başarıyı gördü ve sonra stüdyoyu birkaç yıl önce bünyesine kattı. Bu sayede Xbox ile ilgili eşleştirilen kısımlar ön plana çıkmaya başladı. Problem çözmek adına da kendine has bir dilde hizmet veren Microsoft, her türlü seçimi ve beklentiyi ortaya çıkarmaya devam ediyor.

İnsanları heyecanlandıran iş ilanı!

Yayınlanan iş ilanında insanları heyecanlandırdığını söyleyebiliriz. Baş yazılım mühendisi ilanında stüdyo ile ilgili yeni bir AAA RPG üzerinde çalışıldığı görülüyor. Stüdyonun şu an çalıştığı ve henüz duyurulmayan RPG, bir aksiyon detaylarına sahip olun olacak gibi görünüyor.

İlan şu şekilde sunulmuş:

“inXile Entertainment, heyecan verici ve duyurulmamış RPG projesinde ekibimize katılmak için yetenekli ve hevesli bir Baş Yazılım Mühendisi arıyor. Oyun Direktörü ve diğer proje liderleriyle çalışan Baş Yazılım Mühendisi, oyunun vizyonunu hayata geçirecek teknik yol haritasının oluşturulmasından sorumludur.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı