Oyun

AC Valhalla Özelleştirme Konusunda Çeşitli Olacak

Oyuncular tarafından şimdiden merakla beklenmeye başlanan Assasin’s Creed: Vallhalla hakkında Ubisoft’dan yeni bilgiler geldi. Assasin’s Creed: Valhalla’nın oyun yönetmeni yaptığı yeni açıklama birlikte saç stili dahil birçok açıdan ana karakter Eivor’un özelleştirme seçeneklerine ışık tuttu.

Assasin’s Creed: Valhalla’nın duyurusu resmi bilgiler gelmeye başlamadan önce ortaya çıkan sayısız söylenti ve sızıntı sebebiyle çok üst düzeyde bir heyecan yaratmamış olsa da yine de oyuncuların kayda değer bir coşku yaşadığı göz ardı edilemez bir gerçek. Assasin’s Creed: Origins ve Odyssey ile seriyi başka bir yere yöne götüren Ubisoft’un bir sonraki oyun Valhalla ile neler yapacağı şimdiden oyuncuların merak noktası olmuş durumda. Resmi duyuru gerçekleştiği günden beri Ubisoft oyuna dair yeni bilgilerle bu heyecanı diri tutmaya çalışıyor. Son olarak karşımıza yerleşkeler ve oyun dünyası hakkında verilen bilgilerle çıkan Ubisoft, bu kez de karakter özelleştirme hakkında yeni bilgiler verdi.

AC Valhalla Özelleştirme Konusunda Çeşitli Olacak

Yapılan açıklamaya bakılacak olursa karakter özelleştirme sistemi Assasin’s Creed: Valhalla’nın önem verdiği noktalardan biri olacak. Assasin’s Creed Valhalla’nın oyun direktörü Ubisoft çalışanı Ashraf Ismail, Washington Post’a verdiği son röportajda oyuncuların Eivor’u özelleştirmek için uygulayabilecekleri çeşitli özelleştirme seçeneklerine değindi. Oyuncular sadece Eivor’un dövmeleri ve savaş boyalarını özelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda saçını da istedikleri şekilde seçebilecekler. Hatta Eivor’un erkek hali ile oynayan oyuncular karakterimizin sakalı üzerinde de değişiklik yapabilecekler. Saç ve sakal çeşitliliği oldukça geniş bir yelpaze olduğunu söyleyen Ismail, Eivor’un Assasin’s Creed serisindeki en özelleştirebilir karakter olacağını söyledi.

Karakterimizin kullanacağı teçhizatlara geldiğimizde de Ubisoft’un Assasin’s Creed: Valhalla’da oyunculara bolca özgürlük sunacağını söyleyebiliriz. Çeşit çeşit ekipman ile ortaya farklı karakter yapısı çıkarabilecek olacak oyuncular, ister çift elli banka, ister kılıç-kalkan, ister iki elli kılıç, ister de çekiç kullanabilecek ve istedikleri ağırlıkta zırh giyebilecekler. Ayrıca her teçhizatın istatistik olarak kendine has bonusları ve geliştirmeleri olacak. Kısacası Ubisoft’un Assasin’s Creed Valhalla ile özelleştirme konusunda oldukça titizlik ve detaylı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Assasin’s Creed: Valhalla, bu yılın son çeyreğinde PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X için çıkış yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı