Oyun

Android İçin En İyi Araba Yarışı Oyunları

Artık Android akıllı telefonlar daha popüler ve daha güçlü hale geliyor, oyun geliştiricileri daha fazla grafik HD oyun yapıyor. Bugünün makalesinde, Android için en iyi yarış oyunlarını yüksek grafiklerle paylaşmaya karar verdik. Öyleyse, yüksek grafikleri olan Android için en iyi yarış oyunlarının listesini inceleyelim.

Araba Yarışı Oyunları

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends, Google Play Store’da bulunan Android için önde gelen araba yarış oyunlarından biridir. Asfalt 9’un görselleri: Efsaneler çarpıcı ve her köşesinde HDR efektleri ve detayları var. Bu şu anda oynayabileceğiniz araba yarış oyunlarından biridir. Sadece bu değil, Asfalt 9: Efsaneler de Touch Drive gibi yeni özellikler sunuyor. Yani, Asfalt 9: Efsaneler, Yüksek grafikleri olan Android için en iyi yarış oyunlarından biridir.

Real Racing 3

Real Racing 3 yeni bir araba yarışı oyunu değil, Android kullanıcıları arasında viraldir. Real Racing 3, dokularla birlikte çarpıcı HD grafiklere sahip. Gölge, ayrıntı gibi diğer tüm öğeler en iyi durumda. Oyunun Android yarış oyunlarının gerçek yönünü ortaya çıkardığını söylemek yanlış olmaz. Real Racing 3, binmek için bolca parkur ve araba sunmaktadır. Yani, Real Racing 3 şu anda oynayabileceğiniz Android 2019 için başka bir en iyi HD araba yarış oyunlarıdır.

Need for Speed No Limits

Need for Speed No Limits, sıkılmadan sonsuz saatlerce oynayabileceğiniz bir başka popüler EA oyunudur. Oyunun görselleri şaşırtıcı ve en iyi araba yarışı deneyimini sunuyorlar. Oyun hakkında konuşursak, oyun bol bol pist, araba yarış modları oynamak için oyun sunuyor. Yani, Need for Speed No Limits kesinlikle akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi Android HD araba yarışı oyunudur.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı