Oyun

Android İçin En İyi Kule Savunma Oyunları

Tüm oyun türlerinden, Tower Defense, birçok kullanıcıyı memnun eden, cep telefonundaki en eski türlerden biridir. Kule Savunma oyununun Android kullanıcıları arasında çok popüler olmasının nedeni, eylemler, stratejiler ve biraz stres vermesidir. Bu yüzden, bu yazıda, Android cihazınızda oynamak isteyebileceğiniz en iyi Kule Savunma oyunları hakkında bilgileri paylaşacağız.

en iyi kule savunma oyunları

Castle Defense

Kale Savunma Android oyun en iyi kule savunma oyunlarından biridir. Temel olarak, ücretsiz bir oyundur, ancak bazı uygulama içi satın alımları vardır. Uygulamanın uygulama içi satın alımları, silah satın almana ve askerleri yükseltmene yardımcı olacak. Kale Savunma ile ilgili en güzel şey 15 savaş alanı, 12 kule ve 100’den fazla zorlu seviye sunması.

Kingdom Rush Frontiers

Kingdom Rush Frontiers bugün oynayabileceğiniz bir başka en iyi Android kule savunma oyunudur. Oyun her kule savunma kurallarına uyar, ancak Kingdom Rush Frontiers’da toprağınızı insan yiyen bitkilerden, kahramanlardan bir ejderhadan vb. korumanız gerekir. Oyun, 40’tan fazla düşman olduğundan ve savunmanız gerektiğinden dikkatli bir şekilde oynamanız gerekir.

Dungeon Defense

Zindan Savunma, Google Play Store’da bulunan en popüler Kule Savunma oyunlarından biridir. Bu oyunda, kahramanları alıp düşmanlara saldırmak için sınırlara koymanız gerekiyor. Oyun oldukça bağımlılık yaratıyor ve görseller de çekici. Her kazandığınızda, kahramanlarınızı farklı silahlarla yükseltmek için kullanabileceğiniz ödüller kazanırsınız. Zindan Savunma şu anda oynayabileceğiniz Android için başka bir en iyi kule savunma oyunu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı